☪Bir Reklamcı Nasıl Olmalıdır.Server Açacaklar Ve Server Arayanlar Bakabilir☪

BayBuRaK_18

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cool Text - Reklamci 243165035628315.png

kılıç.png

orjyJX.png

Öncelikle Merhabalar Ben Burak,Bugün Serverlerde Pek İstenmeyen Reklamcının,Nasıl Olması Gerektiğini Sunacağım Sizlere.Eğer İyi Bir Reklamcı Olursanız Serverlerde İyi İş Görebilirsiniz.

kılıç.png

O70aPA.png

1-Serverlerde Reklam Yapmayın Bu Size Oyuncu Değil,Aksine Düşman Kazandırır.

2-Değişik Sitelerde Ve Facebook Grup-Sitelerinde Kendi Serverinizin Reklamını Yapabilirsiniz.

3-Eğer Bir Yurt Dışı Serverinde Reklamcı İseniz.O Oyuncularla Konuşmak İçin İngilizce Seviyeniz İyi Ve Diksiyonunuzun İyi Olması Gerek.Ama Bu Kadar Gelişmek İçin Kendinizi Geliştirmelisiniz.

4-Eğer ki Serverin Fotolarını Çekcekseniz Güzel Bir Texture Pack Ve Ya-Shaders Packla Çekmelisiniz.Çünkü Server Fotoğrafları Kişiyi Ne Kadar Güzel Fotoğraflar Var.Diye Kendine Çekebilir.

5-Yaşınızın +14 Olması Gerekebilir.

6-Eğer Konu Açtıysanız Konu Düzeni İyi Olması Gerekir

7-Eğer Kendiniz Tecrübeli İseniz 12-13 Yaşlarındaki Çocukların Serverlerine Yetkili Olmak İçin Gitmeyin.Eğer Giderseniz Zaten O Server Kısa Ömürlü Olur .Eğer Sağlam Bir Ekipde Olmak İstiyorsanız +17 Olgun Ve Bu İşte Kararlı Ve Ciddi Bir Kişinin Serverine Girmelisiniz.Bunun İçinde Kendinizi Göstermek Zorundasınız tabii ki :)

kılıç.png

1ML7X5.png

Genellikle Serverler Reklamcıyı İstemez.Çünkü Belki Paraları Vardır Buralarda Reklam Verceklerdir.Olabilir Fakat Herkezde Belli Bir Konuda Tecrübelidir.Mesela Kurucu Reklam Verecek Ama Nasıl Verecek Bilmiyor Ya Da Hadi Verdi Diyelim. Kendisi O Konuda Pek bir şey Bilmiyordur.Dediğim Gibi Herkesin Usta Olduğu Bir Konu Vardır.Bunun İçin İşi Tecrübeliye Bırakmalısınız.

kılıç.png

Diyeceksinizki Sen Kimsin Ve Bunları Nerden Ve Hangi Tecrübeyle Biliyorsun?
Söyliyim Ben 6-7 Senelik Minecraft Oyuncusuyum.Ve Bunun 3-4 Senesini Gerek Küçük Serverlerde Gerek Hub Sunucularda Gerekse 1 Defa Yurt Dışı Serverde Yapmış Bir Reklamcıyım.Yurt Dışı Serverde Reklamcı Olduğum Vakit İngilizcem Biraz Daha İyileşti Ve Yeni Tecrübeler Kazandım.Bunun Yanında Rehberlik-Builderlik-Adminlik Ve Konu Dışı Olsada YouTuberlerin Tasarımcılığını Yapmış Kişiyim.

kılıç.png

Evet Bugünlük Benden Bu Kadardı.Eğer Faydalı Olduysa Ve Daha Farklı Faydalı Konular İstiyorsanız.Yorumlarda Belirtiniz.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Helaal guzel konu

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İsveç çakısı olursanız reklamcıya ihtiyaç duymazsınız.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kaliteli sunucularda reklamcı olmaz, kurucu işini kendi görür kimseye ihtiyaç duymaz.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklamcı denilen saçmalığı insanların haklarına giren insanlar çıkarmıştır ve sende bunu bir iş dalı olarak kalıplaştırıp nasıl olmalıdır diye bir konu açmışsın bence yanlış. PR çalışması vardır reklamcı diye bir şey yoktur.

BayBuRaK_18

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reklamcı denilen saçmalığı insanların haklarına giren insanlar çıkarmıştır ve sende bunu bir iş dalı olarak kalıplaştırıp nasıl olmalıdır diye bir konu açmışsın bence yanlış. PR çalışması vardır reklamcı diye bir şey yoktur.

Bende Zaten Eskilerde Gerçekten Bana Göre Yetkili Olan Reklamcıyı Bugünümüzde Yok Denilmiş Kadar Küçülmüştür.Ben Bu Konuda Reklamcı Sayısını Artırmak-Ama Tecrübeli Reklamcı Olmak İsteyenler İçin Açtım Konuyu. Ben Reklamcı Yetkisini Bu Konumda Küllerinden Doğurmaya Çalıştım.İyi Forumlar

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende Zaten Eskilerde Gerçekten Bana Göre Yetkili Olan Reklamcıyı Bugünümüzde Yok Denilmiş Kadar Küçülmüştür.Ben Bu Konuda Reklamcı Sayısını Artırmak-Ama Tecrübeli Reklamcı Olmak İsteyenler İçin Açtım Konuyu. Ben Reklamcı Yetkisini Bu Konumda Küllerinden Doğurmaya Çalıştım.İyi Forumlar
Öyle bir anlattın ki sanki mektuplaşmayı tekrar yaygınlaştırmayı düşünüyorsun gibi hissettim. Kardeşim bu alt tarafı reklamcılık...

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklamcı olmamalıdır.
Rezilliği büyütüyorsun, yazık.