Bir server var ve sadece ona giremiyom saçmaaa yardım :/

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merhaba bi rpg server var daha önceden giriyodum ve bi resetten sonra o server girmeyi deneyince önce giriş yapılıyo diyo ekran toprak oluyo ve minecraft hata veriyo bekliyom bir şey değişmiyo ne kadar saçma bir şey yahu nasıl çözecem bu sorunu herkes giriyo sadece bende var ve tek tük kişilerde çoğunluk swde bende niye böle sorun var yaw eskiden bi sorun daha vardı server ayarlanırken birden girmemeye başladı ama böle değildi hata vermeli değildi daha farklıydı daha sonra world silindi nette gördüm internal diye bi hata veriyodu worldu sildik işte o zaman girebildim anca ama bu sefer worldle alakası yok minecraft yanıt vermiyo premiumum bide

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karakterin buga girmiş. Daha dogrusu silinmiş dünyanın esrarengiz karanlıgının içinde kalmış. Tek yapman gereken sen tam oyuna girersen adminin seni yanına ısınlanması.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet olay bug olması. Bir harita vardı oynuyodum. Bir lever vardı, harityı bitirmeden çekmeyin yoksa süprizi kaçar yazıyordu. Meraktan çekip baktım harita buga girmiş. Komutu: /tp @p 9999999 -9999999 9999999 :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Karakterin buga girmiş. Daha dogrusu silinmiş dünyanın esrarengiz karanlıgının içinde kalmış. Tek yapman gereken sen tam oyuna girersen adminin seni yanına ısınlanması.
Illegal Position demesinden daha kötü olamaz. 30000000 64 30000000 a gidersin sonra gizemli komutlar yazıp dünyadan çıkarsın ve bum! Benim admin olduğum sunucuda başıma geldi başka hesap açtım :(