Bir Server yapımına yardımcı olamak için sadece 1 kişi

bize katılmak istiyormusunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    8

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir mmorpg server üzerinde uğraşıyorum bu benim ilk deneyimim olucak bir arkadasla yapıyoruz ekibimiz 3 kişidir bize deneyimli bir kişi lazım yada kodlamasını bilen yada plugin işlerinde iyi olan biri farketmegelmek isteyen yorum atsın ad ve deneyimlerini vb. yazsın onu server açılınca hakettiği ünvanı vericem buu arada serverde daha hiçbişey yok sadece 4-5 plugin plugin işi ve ekip taamamlansın inşaaa filan öle öle açarız sonra serveri

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben gelmem kardeşim ama direk bence löğh diye ilk başvuran cinsleri kabul etme iyice bi kontrol et

Aspolis55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş benim build im iyidir ve azcıkta olsa anların plugin lerden skype varsa gelirim ve deneyimim var 3-4 server admin builder vb. olmuşluğum var

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçi bende anlıyom plugindende akşamları açık luyorum o yüzden alımam yani serverlere A:DA

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aspolis skypem arda türker :D
suan pluginlerle uğrasiom ama server açık itstersen gel

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bende Açtim Sunucu Ama Sadece Bazi Pluginleri Denemek İçin :)

BomBerKing

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
minecraft ı 3.5 senedirr oynuyorum 5 serverde admin 3 serverde mod oldum pluginlerden anlarım we wg full bilirim serverde istenen yere wg çekerim buildim kötüdür ama redstone de benden iyi yoktur serverinizde mod veya admin olabilirim
skaype : alitezcan4

Emrah_GT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim builderliğim ve plugin bilgim iyidir arkadaşlarla kuruduğumuz bazı 7/24 serverla özel plugin paketi yapıyorum

LeonardLP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beni alabilirsin daha önce bir çok serverde builderlik yaptım çok iyi plugin bilgim var skypem hakan52ordu1 ekleyebilirsin denetleyebilirsin

caner123as

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arda birkaç sorum var skaype ekleyin ordan sorcam: Caner.artuc2411

BagCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builderligim iyidir komut bilgilerimde var 5 yıldır minecraft oynuyorum sayamayacağım kadar cok serverda yetkili oldum