Bir veda 'da benden.

CyberSkull4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mentos abim ; Abi gitmeğğğ ben sensiz nasıl yapıcam kendi serverimi nasıl map yaptırcam seninle çok güzel anılarımız oldu metin abim gitme yavv kal burda
@xxsmetxx

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Gitme metin abi o kadar senin için mentos gif yaptırdım gitmeeeeee abi ağlıyorum abi gitme abiii lütfen :8 :( :( :( :( :( :( :( sen gidersen bende giderim ykarım dünyayı @xxsmetxx

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
forum dakileri insan yerine koyduk. Hatalı çık dık.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Senle iyi günler yaşadık ilk benle arkadaş oldun burada bu uzun süre içinde çok şey başardın veya işe giriştin bundan sonraki hayatında başarılar bu bizim için bi son değil bağımız kopmayacak...

bu süre içinde sana karışmadım ama bu sefer söyleyeceğim

22 yaşındasın 13-15 yaşındaki çocuklar metün api diye diye ihanet ettiler sana, buradan ayrılıyorsan onlarıda hayatından ayıkla ...

kendine iyi bak dostum

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Senle iyi günler yaşadık ilk benle arkadaş oldun burada bu uzun süre içinde çok şey başardın veya işe giriştin bundan sonraki hayatında başarılar bu bizim için bi son değil bağımız kopmayacak...

bu süre içinde sana karışmadım ama bu sefer söyleyeceğim

22 yaşındasın 13-15 yaşındaki çocuklar metün api diye diye ihanet ettiler sana, buradan ayrılıyorsan onlarıda hayatından ayıkla ...

kendine iyi bak dostum
Yalnız kendisi geri döndü -_-

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oğlum işi niye bu kadar dramatize ediyorsunuz alt tarafı bir minecraft forumundan ayrılıyorsun. Hani bütün sosyal medya hesablarından ayrılsan tamam sevdiklerin seninle bir daha görüşemez vb. ama Minecraft forumu lan alt tarafı.