Bırakiyorum.... -Eirenes

Eirenes

HAYLAZ
En iyi cevaplar
0

Herkeze merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir yapıyla karşınıza çıkmıyorum,
konuşacağım şey bırakmam.
Birakmamin sebebi kişisel sebeblerden dolayi.
Eğer birine kötü bir şey yaptıysam veya onu kirdiysam özür dilerim.
@VIthreon @Architectus @CollapseBL Elveda dostlarım....
herneyse uzatmaya gerek yok.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Kendine İyi Bak Kardeşim,Bende Bıraktım Sayılır Server İşlerine Girince :D Neyse Her Zaman Arkadandıyım,ELVEDA.

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
bil diye. bu soruya en mantıklı cevap bu post kasma lütfen.

ayrıca kardeşim kendine iyi bak kapımız herzaman açık...
Post kasmak hmm. 2 yıldır 300 bilmemkaç mesaj atarak post kasmak o da güzelmiş. Eğer bırakıyorsa tanıdığı insanlara mesaj yoluyla iletmesi daha mantıklı olsa gerek.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Post kasmak hmm. 2 yıldır 300 bilmemkaç mesaj atarak post kasmak o da güzelmiş. Eğer bırakıyorsa tanıdığı insanlara mesaj yoluyla iletmek daha mantıklı olsa gerek.

Forum için hizmet verdi forumda küp sanatlarında yapılar paylaştı.
bu konuyu dahi tartışmaya çevirenler gibi değil en azından. iyi bir dost forumdakilerede bildirioki ilerde onun adına biri girip Mimari yapacam diye sizleri dolandırmasın diye ayrıca istediği konuyu açabilir burası genel sohbet bölümü ve konu ona ait bilmek istemiosan okuma :)...

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Forum için hizmet verdi forumda küp sanatlarında yapılar paylaştı.
bu konuyu dahi tartışmaya çevirenler gibi değil en azından. iyi bir dost forumdakilerede bildirioki ilerde onun adına biri girip Mimari yapacam diye sizleri dolandırmasın diye ayrıca istediği konuyu açabilir burası genel sohbet bölümü ve konu ona ait bilmek istemiosan okuma :)...
Ne emek verenler oldu bu forumda hepsi "Elveda" konusu açsaydı bir düşün nasıl olurdu ? Bu arada genelde böyle konular açanlar 3-4 gün sonra geri geldim diyerek dönüyorlar. Onun için böyle konuları gereksiz buluyorum ve fikrimi söyledim.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Ne emek verenler oldu bu forumda hepsi "Elveda" konusu açsaydı bir düşün nasıl olurdu ? Bu arada genelde böyle konular açanlar 3-4 gün sonra geri geldim diyerek dönüyorlar. Onun için böyle konuları gereksiz buluyorum ve fikrimi söyledim.
fikrin için teşekkürler, ozaman geri geldiğindede konu açar senin datayı doldurmuo sonuçta...

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Forumu bırakman veya devam etmen umrumuzda değil. İstediğin kişilere özelden yazabilirsin. Forumu kirletme böyle konularla.

Amacın nedir ? Anlayamadım.Ve eğer umrunda değilse ne hakla mesaj atarak ileti sayını arttırmaya çalışıyorsun ? Umrunda değilse çıkar gidersin arkadaşım.

Dostum adam İNSAN gibi bir elvada konusu açmış gelmişsin burada tantana yapıyorsun eğer ilgilenmiyorsan post atmak için konuya girmezsin.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amacın nedir ? Anlayamadım.Ve eğer umrunda değilse ne hakla mesaj atarak ileti sayını arttırmaya çalışıyorsun ? Umrunda değilse çıkar gidersin arkadaşım.

Dostum adam İNSAN gibi bir elvada konusu açmış gelmişsin burada tantana yapıyorsun eğer ilgilenmiyorsan post atmak için konuya girmezsin.
Konu hakkındaki fikrimi söylüyorum asıl sana ne oluyor? Gereksiz bir konu. Göze çarpıyor. Yer kaplıyor. Açılmaması gerek. Yorum kasmak istesem gider Konu Dışı Genel bölümünde tüm konulara yorum yaparım. Her eleştiriyi, her görüşü zaten yorum kasmak için yapıyoruz sizlere göre. Adam elvada demiş bende bizene diyorum, banane diyorum. Sanırsam bunu demeye yetkim var. He eğer ileti kastığımı düşünüyorsan rapor etmelisin yorum atmak yerine.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Her konuda olduğu gibi bunda da kavga var. Belkide bırakmasının sebebi herkesin saldırganlığıdır.