Biraz Abartmadınız Mı Sayın Yöneticiler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Anlam veremiyorum sırf bu foruma gelip ufak bir eklenti ile halledilebilecek sorunları sürekli tekrarlayıp diğer forumlarda gördüğü reklamlara göz yumanlara, bu kadar rahatsız iseniz diğer forumlarda niye itiraz yok? muhalefet yapmaya gelince iyisiniz ama işte tek yönlü muhalefet ne olduğunuzu ortaya koyuyor.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlam veremiyorum sırf bu foruma gelip ufak bir eklenti ile halledilebilecek sorunları sürekli tekrarlayıp diğer forumlarda gördüğü reklamlara göz yumanlara, bu kadar rahatsız iseniz diğer forumlarda niye itiraz yok? muhalefet yapmaya gelince iyisiniz ama işte tek yönlü muhalefet ne olduğunuzu ortaya koyuyor.
Sayın yönetici lütfen sözümü yanlış anlamayın fakat bana kalırsa arkadaş sadece şikayetini belirtmek istemiş tepkiniz çok şaşırtıcı !

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Sayın yönetici lütfen sözümü yanlış anlamayın fakat bana kalırsa arkadaş sadece şikayetini belirtmek istemiş tepkiniz çok şaşırtıcı !
Yetkililerde insan sen ben gibi. Sizde sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar görseniz sıkılmaz mıydınız?
Yıllardır devam eden bir geyik zaten bu. Hala devam ediyor ama. Sizce insanlar hiç ders almıyor mu?

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkililerde insan sen ben gibi. Sizde sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar görseniz sıkılmaz mıydınız?
Yıllardır devam eden bir geyik zaten bu. Hala devam ediyor ama. Sizce insanlar hiç ders almıyor mu?
Dostum ben forumlara haftada 1 defa giren bir insanım ilk defa böyle bir şey gördüm ve yöneticinin tepkisi bana çok sert geldi bende eleştirmek istedim olan bu cevap verdiğin için teşekkür ederim cidden bilmiyordum

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer forumlarda reklam olduğu için burayı seviyordum.
Ama burası oralardan daha kötü oldu.

Reinhard

Doer of awesome things
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Navbarın altında bir tane, forumun en altında 1 tane, 1 tane profilde, 1 tane kategori görünümde ve 1 tane konu içinde reklam. Forum tasarımını hiçbir şekilde bozmayan, sağdan soldan fırlayıp şok etkisi yaratmayan birkaç tane reklam var forumda. Neresinde abartı var? Bu konuda sizi rahatsız etmemeye o kadar dikkat ediyoruz ki AdBlocker kullandığınızda siteye girmenizi engelleyen eklentileri bile kullanmıyoruz. Forumun kendini çevirmesine yetecek sayıda reklam koyuldu ve fazlası yok.

Ha bu arada reklam içeriğine gelince, Google'ın Adsense politikasına göre reklamlar kullanıcının ziyaret ettiği sitelere göre çıkıyor, mesela bende şu anda banka reklamları var. Memnun değilseniz AdBlocker eklentisini kullanabilirsiniz.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İki dizi arası reklamlar da kalksın oleyyyy hakkımız hakkımız.

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Navbarın altında bir tane, forumun en altında 1 tane, 1 tane profilde, 1 tane kategori görünümde ve 1 tane konu içinde reklam. Forum tasarımını hiçbir şekilde bozmayan, sağdan soldan fırlayıp şok etkisi yaratmayan birkaç tane reklam var forumda. Neresinde abartı var? Bu konuda sizi rahatsız etmemeye o kadar dikkat ediyoruz ki AdBlocker kullandığınızda siteye girmenizi engelleyen eklentileri bile kullanmıyoruz. Forumun kendini çevirmesine yetecek sayıda reklam koyuldu ve fazlası yok.

Ha bu arada reklam içeriğine gelince, Google'ın Adsense politikasına göre reklamlar kullanıcının ziyaret ettiği sitelere göre çıkıyor, mesela bende şu anda banka reklamları var. Memnun değilseniz AdBlocker eklentisini kullanabilirsiniz.
Bir sayfada 5 tane reklam sizce az mı?
Eskiden forum reklamsız dönebiliyordu bir domain değiştirdiniz diye sayfayı reklamlarla mı boğuyorsunuz?
Ayrıca ben eklenti kullanmayı sevmeyen bir insanım .
En azından mantıklı şeyler söyleyin girdiğiniz sitelere göre oluyor demişsin ama ben hiç almanca siteye girmezken almanca reklamlar çıkıyor.
Bu benim Görüşüm ve ben bunlardan şikayetçiyim

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bir sayfada 5 tane reklam sizce az mı?
Eskiden forum reklamsız dönebiliyordu bir domain değiştirdiniz diye sayfayı reklamlarla mı boğuyorsunuz?
Ayrıca ben eklenti kullanmayı sevmeyen bir insanım .
En azından mantıklı şeyler söyleyin girdiğiniz sitelere göre oluyor demişsin ama ben hiç almanca siteye girmezken almanca reklamlar çıkıyor.
Bu benim Görüşüm ve ben bunlardan şikayetçiyim
Reklama bakma o zaman amma abarttınız çok öyle önemsemeye gerek yok. Ya zaten şu an sen inanıyor musun şu hareketinin reklamları sonlandıracağına?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şikayetiniz reklamların absürtlüğüne mi yoksa sıklığına mı?

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Akıllı telefon, ABD vatandaşlığı falan kazanıyoruz olm süper, daha bir de şikayet ediyorsunuz.

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumun eski domaini adsense banlı diye biliyorum ondan dolayı bu yeni domaine geçtiler bu sitede bence aşırı reklam yok sadece adsense ve sponsorluk var pop-up yada reklam engelleyici pluginleri bile kurmamışlar yani abarıtlacak bir şey yok her 2 mesaj (3 de olabilir) reklam var ki gayet uygun gözümüzün önüne bile gelmiyor..

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam sayısını forumdaki yöneticiler belirliyor fakat ordaki reklamların içeriğini Google belirliyor.
A d b l o c k gibi ufacık bir eklenti ile çözülebilecek bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...