Biraz Hikaye Yazayım: Herobrine Hikayesi 2

pembepanter54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle: Bu hikayenin ilk hikaye ile alakası yoktur. Yani uyumluluk yok falan demeyin.
--------------------------
Steve:
-Baba! Yaşayabilirsin! Babaaaa
Ama Steve'nin babası çoktan ölmüştür .Ölmeden önce
-Oğlum! Steve! Sakın ama sakın ikizine kötü davranma! Herobrine'da senin gibi iyi bir çocuk. Ona zarar verme.
-Tamam baba.
Steve üzgündür. Gider ve bir ovanın köşesine oturur.
-Baba seni çok özleyeceğim. Beni unutma olur mu? Ben seni unutmayacağım!
Ama Steve suçu Herobrine'dan bilir.
-Herobrine! Git buradan! Terk et burayı! Nefret ediyorum senden!
Herobrine aksine Steve'in yanına gider.
-Steve, biliyorum. Üzgünsün. O ikimizinde babası idi. Ama unutma ki.O benimde babamdı.
Steve:
-Git! Öl! Geber! Ne halt yersen ye!

Herobrine boynunu büker. Steve Herobrine'a bir tekme indirir. Herobrine öfkelenir ve kaçar. Bir daha geri gelmez. Steve günlerce onu arar ama sonra onu unutur ve bir ev yapar. Yaşamını kurur. Bir süre sonra evinin önünde bir tabela belirir."Arkana bak!" Steve arkasına bakar. Kimse yoktur. Sadece dağlarda bir karartı vardır. Steve unutur ve evine girer. Uyur...
Ertesi gün uyandığında evi paramparça edilmiştir. Steve ne olduğunu anlayamaz. Sonra kapıyı açar karşısında Herobrine vardır.
-Steve. Biz ikizdik. Ama sen beni dışladın! Senin yüzünden yalnız kaldım ve ruhumu kaybettim. Artık yanlızca boş bir bedenden ibaretim! Seni de böyle yapacağım.
der. Ve elindeki kılıcı Steve'e saplar. Steve oracıkta yere yığılır. Herobrine:
-İyi geceler, Steve!

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Sizlerden iyi pembe dizi yazari olur. Yazdigin hikaye degil. Türkçe dersleri neden önemli, artık anlıyorum. Bu arada ismini şimdi farkettim. Yazinla uyumlu olmuş :)