İstek Biri ölünce SANDIK oluşsun, sandık kırılmasın eşyalar alınırsa yok olsun.

Orcest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kod:
on death of player:
 set block at {%victim%.chest} to air
 set {%victim%.chest} to block at location of victim
 set {%victim%.chest} to block 0.2 above {%victim%.chest}

set block at {%victim%.chest} to chest
 loop all items in victim's inventory:
  add loop-item to block at {%victim%.chest}
 clear drops

#RESPAWN
on respawn:
 {%player%.chest} is set:
  wait 1 second
  create hologram "&fKutunun silinmesine 5 &fdakika kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 60 seconds
  wait 1 minute
  create hologram "&fKutunun silinmesine 4 &fdakika kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 0.9 seconds
  wait 1 minute
  create hologram "&fKutunun silinmesine 3 &fdakika kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 0.9 seconds
  wait 1 minute
  create hologram "&fKutunun silinmesine 2 &fdakika kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 0.9 seconds
  wait 1 minute
  create hologram "&fKutunun silinmesine 1 &fdakika kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 0.9 seconds
  wait 1 minute
  create hologram "&fKutunun silinmesine 4/10 &fsaniye kaldı.;&c(%player%) adlı oyuncunun eşyaları" at block above {%player%.chest} for 0.9 seconds
  wait 1 second
  set block at {%player%.chest} to air
  delete {%player%.chest}

Bu kodla ilgili sorunum biri ölünce sandık açılıyor, bu olayda sıkıntı yok istediğim şey ise sandık kırılmasın ve biri sandığı açarsa 15 saniye içerisinde yok olsun hatta eğer bilginiz dahilindeyse içindeki tüm itemler alındığında yok olsun. Teşekkürler

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Skript baya ram harcar istersen sana daha iyi bir plugin önereyim hem daha kullanışlı hemde bugsuz.
[Bana Tıkla]