Birisi Sizi Etiketlediğinde Ne Hissediyorsunuz?

Crafter_337

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam, bende her ne kadar az olsa da birisi sizi konusuna etiketlediği zaman heyecanlanıyor musunuz, veya mutlu oluyor musunuz? Dediğim gibi benim az karşılaştığım bir durum olsa da etiketlenme bildirimi geldiği zaman direk olarak konu veya mesaj içeriğini, yani neden etiketlendiğimi öğrenmek istiyorum. Sizde de oluyor mu?

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Selam, bende her ne kadar az olsa da birisi sizi konusuna etiketlediği zaman heyecanlanıyor musunuz, veya mutlu oluyor musunuz? Dediğim gibi benim az karşılaştığım bir durum olsa da etiketlenme bildirimi geldiği zaman direk olarak konu veya mesaj içeriğini, yani neden etiketlendiğimi öğrenmek istiyorum. Sizde de oluyor mu?
Çok Hoş bir şey,Hatırlandığını biliyorsun.

Son düzenleme:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim, hangi konuya, ne olursa olsun beni etiketler ise mutlu olurum. Bence güzel bir şey ve mutlu olunacak bir şey.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Büyük ihtimal kötü bir şey olmuştur. Yoksa etiketlenmiyorum pek. Aynısı özel mesaj geldiğinde de geçerli. Bakmadan önce "Acaba ne halt yedim de geldi?" düşüncesi oluşuyor. Sonra bir bakıyorum dostum @Avrillavigne atmış. :aşık:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
İlkin olayım mı? @MavimsiBeyaz
Meh, oldum galiba yanlışıkla..

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bırak etiketlenmeyi alıntılandığımda hemen "aha acaba ne halt yedim muhtemelen kötü bir şey" yazdı diyorum.