[Birleştirildi] | UltraOPSkyBlock | 1.8-1.12.2

StarTurkMCTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumun için teşekkürler. Zaten 20'yi aştığında 40 slota arttırdık dediğin gibi :) Ve bir de 40 online aşarsa 80 slot yada VDS paket gelir.

Yorumun için teşekkürler. Sunucumuza gelip ./komutlar yazdınız mı? Sistemlerini görmen lazım. Ve bu arada açıklayamadınız. Sunucuyu daha iyisini yapabilirsin derseniz neyin gerçekleşeceğini anlayamıyorum. Sorunu veya önerini açıkça yazarsanız o zaman yaparız. :)
Teşekkür Ederim :) VDS PAKETINE GEÇERSENİZ BENİMLE SKYPE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ SERVERLERE ÖZEL PAKET YAPIYORUM ÜCRETSİZ FACTİON PLUGİN PAKETİM VAR HAZIRDA TEŞEKKÜR EDERİM :)

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Serveri Begendm Fakat bu girerken cok bekletti beni anti bot koruması
Yorumun için teşekkürler. Ikinci girişte hemen girilebiliyor diye ayarlı. Fakat ikinci girişten sonra ne gibi hataları alıyorsunuz?
Teşekkür Ederim :) VDS PAKETINE GEÇERSENİZ BENİMLE SKYPE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ SERVERLERE ÖZEL PAKET YAPIYORUM ÜCRETSİZ FACTİON PLUGİN PAKETİM VAR HAZIRDA TEŞEKKÜR EDERİM :)
Bize yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biz özel olarak paket editliyoruz. Her gün değişme ve güncellemeye alışkınız. :)

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımına biraz daha özenin. Başarılar.

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncel!
Sunucu Aktif!

-Güncel-
Sunucumuz HardCore SkyBlock sunucu eklenerek HUB-Sky olmuştur. Hayırlı olsun!

Son düzenleme:

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haydi bakalım başarılarınızı dilerim :)

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey fark ettimde lobide zıplama roketi var onu kullanınca flydan atılıyoruz düzeltilme imkanı varmı ?

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
UltraOP'ta aşırı lag var. Ney diyelim,başarılar.

serkan975

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda gördüğüm en iyi skyblok sunucu adminler cok ilgili basarılarınızın devamını beklerim. Bu sunucunun Gelişecegine inanıyorum İyi günler dilerim