Bize Soru SOR! (Geç kalmak istemiyorsan)

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese selamlar. Programlama, yazılım, teknoloji, grafik tasarım ve elektronik gibi sektörlere ilginiz varsa soramadığınız soruların olduğunu biliyorum. Bu soruları erken sormanın hayatınıza, geleceğinize ve itibarınıza yön vermemesi mümkün değil. Üniversitede 4 yılda elde edeceğiniz yazılım bilgisinin %90'ına sahip bir şekilde üniversiteye gittiğinizi düşünün. Mükemmel değil mi?

Hey sen... Zaten orada öğretecekler diyen. Evet sen. Eğer böyle düşünüyorsan sana kötü bir haberim var. Orada sana hiçbir şey öğretmiyorlar. Sadece 1+1 gibi girişleri öğreniyorsun. Evet girişleri. Orada öğreneceğini düşündüğün yazılım sadece giriş seviyesinde...

Biz (Codexia) bu bilgilere geç eriştiğimiz için geç kalmanın zararını tatmış kişileriz. Danışman bulmanın çok önem arz ettiğinin üstüne basa basa söylüyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. Aramıza katıldıktan sonra ortaokulda olmasına rağmen yazılıma dair bilgi sahibi olmasını sağladığımız arkadaşlarımız var.

Bu başlık altında sizin de geç kalmamanız için her türlü soruyu dilimiz döndüğünce cevaplamaya çalışacağız. (ör: Yazılıma ilgim var nereden başlamalıyım?) Eğer bu sorunuzu da ertelerseniz tüm yaşamınız boyunca istemediğiniz işleri yapmak zorunda kalacaksınız.

Codexia Topluluk
- geliştiricinin sohbet durağı

Son düzenleme:

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hocam,ben Phyton dilini iyi biliyorum fakat bazı kodlama dillerinde takılıyorum mesela Javascriptte bir sürü kod bilsem bile bazı şeyleri unutuyorum,koyduğum kodlamaları nasıl güçlü kaydedebilirim?

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam,ben Phyton dilini iyi biliyorum fakat bazı kodlama dillerinde takılıyorum mesela Javascriptte bir sürü kod bilsem bile bazı şeyleri unutuyorum,koyduğum kodlamaları nasıl güçlü kaydedebilirim?
Python dilini bilmen başka dilleri bildiğin anlamına gelmez. Phyton değil bu arada. Ülkenin yarısı phyton diyor :D. Yeteri kadar bilmiyorsun muhtemelen. Projeler yaparak ilerle.