BLACK LIST - LEGEND CRAFT - (ÇÖZÜLDÜ)

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

OLAY ÇÖZÜLDÜ!

Ekli dosyalar

• upload_2017-3-5_16-51-1.png
    upload_2017-3-5_16-51-1.png
    334.7 KB · Görüntüleme: 848
  • upload_2017-3-5_16-51-26.png
    upload_2017-3-5_16-51-26.png
    639.4 KB · Görüntüleme: 825
  • upload_2017-3-5_16-54-21.png
    upload_2017-3-5_16-54-21.png
    77.9 KB · Görüntüleme: 664
  • upload_2017-3-5_16-57-44.png
    upload_2017-3-5_16-57-44.png
    305.4 KB · Görüntüleme: 916
  • upload_2017-3-5_16-58-49.png
    upload_2017-3-5_16-58-49.png
    536.3 KB · Görüntüleme: 910
Son düzenleme:

Nrkj

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ceza olarak bir şey yapılırsa ne uygulanmalı sizce?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba, creative spawnımız geçen hafta zarar gördü ve oyunculardan spawn yapmalarını istedim. YGS sınavına 10 gün kaldıgından sunucuyu admin arkadaşıma emanet ettim, admin arkadaşım da bu spawnı begenmiş ve ayarlamışlar, spawn alıntı olup olmadığı hakkında bilgim yoktu ayrıca böylesi suçlama yapmadan önce geleceksiniz bana soracaksınız bu ne diye.

Emek hırsızı diyemezsiniz siz yokken piyasada LCTR vardı bunu belirtirim . @Umutcans burada prim yapacak kadar alçalmışsın. Sunucunun sahibi kimse gelsin onunla hallederiz piyonlarla işim olmaz.

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, ben ForcEmir LegendCraftTR Sunucusunda 2-3 yıldır yetkiliyim, Creative spawnı bize ait değil 1-2 oyuncunun yaptığı bir spawn admin arkaşım beğenmiş koymuş ve bunda haberimiz yoktu, burada prim yapmaya çalışan şahıslarıda iyi tanırım kendileri daha SUNUCU nun S sinden anlamayan kişilerdir biz günde onlarca insanla ilgileniyoruz sizin gibi 1-2 yapı yapıpta sunucuda yetkiliyim demiyoruz günlerimizi, saatlerimizi sunucumuza harcıyoruz ne uğruna? 2-3 tane kendini bilmez herifler atıp tutsun diyemi? TABİKİDE HAYIR. Türkiyede iyi bir yerlere gelmek için çalışıyoruz.

Varsa bir sıkıntınız mesaj yoluyla atabilirsiniz @ByCooky'e

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba, ben ForcEmir LegendCraftTR Sunucusunda 2-3 yıldır yetkiliyim, Creative spawnı bize ait değil 1-2 oyuncunun yaptığı bir spawn admin arkaşım beğenmiş koymuş ve bunda haberimiz yoktu, burada prim yapmaya çalışan şahıslarıda iyi tanırım kendileri daha SUNUCU nun S sinden anlamayan kişilerdir biz günde onlarca insanla ilgileniyoruz sizin gibi 1-2 yapı yapıpta sunucuda yetkiliyim demiyoruz günlerimizi, saatlerimizi sunucumuza harcıyoruz ne uğruna? 2-3 tane kendini bilmez herifler atıp tutsun diyemi? TABİKİDE HAYIR. Türkiyede iyi bir yerlere gelmek için çalışıyoruz.

Varsa bir sıkıntınız mesaj yoluyla atabilirsiniz @ByCooky'e
Beğenen arkadaşlarıda alalım, kendinizce laf koymaya çalışmayın lütfen...

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenen arkadaşlarıda alalım, kendinizce laf koymaya çalışmayın lütfen...
Laf sokmaya çalışmadım, ADAM gibi söyledim sizde ADAM gibi gelip söyleseydiniz kaldırırmısınız bu yapı bize ait diye KALDIRIRDIK. Sende haklısın, bizim üzerimizden PRİM yapmaya çalışıyorsun daha fazla cevap verip çapulcuları yüceltmeye gerek yok.

Hyperitos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonuçta böyle bir olayın yaşanmasının sebebi sunucunuzda bulunan eksikliklerdir. Eğer sunucunuzda düzgün Mimar veya BT bulunsaydı oyunculara spawn yaptırmak yerine kendinize ait mimarlara yaptırabilirdiniz. Gereksiz bir suçlama yapıldığını sanmıyorum. Sonuçta yönetim kadrosuna eklediğiniz arkadaşınız "Admin" rütbesindeymiş. Yani bu yine sunucunun suçudur. İsteyen kişi, istediği kadar emek hırsızı suçlaması yapabilir. Suçlama yapmadan önce size sorulması için bir sebep yoktur. Ortada bir kanıt var ise bu kanıt ortaya sunulur, ki sunulmuş zaten. CraftRise yokken LCTR'nin olması da hiçbir şeyi değiştirmez. Eskiler yenilerden alıntı yapamayacak diye bir olay yok. Umut arkadaşımız da piyon değildir, o yapıları yapanlardan biridir ve hakkını aramak için böyle bir yol bulmuştur.

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Laf sokmaya çalışmadım, ADAM gibi söyledim sizde ADAM gibi gelip söyleseydiniz kaldırırmısınız bu yapı bize ait diye KALDIRIRDIK. Sende haklısın, bizim üzerimizden PRİM yapmaya çalışıyorsun daha fazla cevap verip çapulcuları yüceltmeye gerek yok.
Senin üzerinden ne primi yapacağım arkadaşım boş yapmasan lütfen? Konuyu hakkımız olan derecede açtık.

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin üzerinden ne primi yapacağım arkadaşım boş yapmasan lütfen? Konuyu hakkımız olan derecede açtık.
Kurucunuz olan WeepingAngelTR gelsin onunla muhattap olurum, dahada bişi yazma gereken cevabı vermekten çekinmem bilesin.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonuçta böyle bir olayın yaşanmasının sebebi sunucunuzda bulunan eksikliklerdir. Eğer sunucunuzda düzgün Mimar veya BT bulunsaydı oyunculara spawn yaptırmak yerine kendinize ait mimarlara yaptırabilirdiniz. Gereksiz bir suçlama yapıldığını sanmıyorum. Sonuçta yönetim kadrosuna eklediğiniz arkadaşınız "Admin" rütbesindeymiş. Yani bu yine sunucunun suçudur. İsteyen kişi, istediği kadar emek hırsızı suçlaması yapabilir. Suçlama yapmadan önce size sorulması için bir sebep yoktur. Ortada bir kanıt var ise bu kanıt ortaya sunulur, ki sunulmuş zaten. CraftRise yokken LCTR'nin olması da hiçbir şeyi değiştirmez. Eskiler yenilerden alıntı yapamayacak diye bir olay yok. Umut arkadaşımız da piyon değildir, o yapıları yapanlardan biridir ve hakkını aramak için böyle bir yol bulmuştur.

Kardeşim o zaman bana gelecek böyle böyle diyecek ayrıca builder takımımı dağıtmıştım yeni tekrardan ayarladım ve dedigim gibi bu map sadece 2 gün önce yapıldı ve yine dedigim gibi üniversite sınavına az kaldıgından çok fazla ilgilenemedim konuyu uzatmaya gerek yok bence mapı degişiriz sıkıntıda yok ama kimse LCTR ye Emek hırsızı diyemez bir oyuncunun yaptıgı alıntı yapıtla benim sunucuma yaptıgım emekler gidemez !

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucunuz olan WeepingAngelTR gelsin onunla muhattap olurum, dahada bişi yazma gereken cevabı vermekten çekinmem bilesin.
Alakası yok, WeepingAngelTR haritası değil. Benim haritam olduğu için ben müdahale ediyorum. Ayrıca benimle görüşeceksin.

BlockMagician

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendinize Türkiyenin hatrı sayılır sunucularından diyip oyunculara spawn yaptırmanız ayrı bir dert , tanımadığınız adamın yapısını araştırmadan bu işin bilgini insanlara sormadan kullanmanız ayrı bir dert . Arkadaş Çalıntı konusunda haklı ve düşüncelerini ve kanıtlarını istediği ortamda paylaşabilir . Sizinle özel ortamda konuşup hatalarınızı yüzünüze orda vurma gibi bir zorunluluk mı var? Siz kimsiniz? arkadaş haklı ve bunu istediği medya aracında yayınlayabilir , Sizi ve acemiliğinizi rezil edebilir. Devlet geçindirmiyosunuz ki onlar gibi su altından bu olayları halletmek zorunda da değilsiniz. Burda istediği kadar tartışılabilir konu . Buna Karışamazsınız!

Üzerine Mimarlara piyon muamelesimi yapıyorsun? Mimarları çok küçük görüyorsun. Ben nice Server sahipleri gördüm Tek bir map için 2000$ veren sizin gibiler yüzünden Türkiye'de mimarlar hor görülüyor sunucunun bir parçası olarak görülüyor. Arkadaşın amacı Prim yapmak da olsa başka bir amacı da olsa bilgiler doğru olduğu sürece sizin laf edebilecek bir seviyeniz yok bu ortamda . Sadece yüzünüze nasıl tükürlüyor onu izlemelisiniz sezzip kalıp.

BİLGİLER DOĞRU OLMUYOR GALİBA ÜNİVERSİTE SINAVINDAKİLERE KARŞI

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alakası yok, WeepingAngelTR haritası değil. Benim haritam olduğu için ben müdahale ediyorum. Ayrıca benimle görüşeceksin.

Tamam o zaman gel özelden mesaj attım. Oradan görüşelim yanlış anlaşılmalardan bize ve sunucumuza çamur atmaya çalışma.

Hyperitos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Umutcans burada anlamadıgın konulara bilmedigin şeylere prim yapmaya çalışma, bir sorunun varsa atıyorum özelden numaramı oradan konuşalım. Burada sun

Kardeşim o zaman bana gelecek böyle böyle diyecek ayrıca builder takımımı dağıtmıştım yeni tekrardan ayarladım ve dedigim gibi bu map sadece 2 gün önce yapıldı ve yine dedigim gibi üniversite sınavına az kaldıgından çok fazla ilgilenemedim konuyu uzatmaya gerek yok bence mapı degişiriz sıkıntıda yok ama kimse LCTR ye Emek hırsızı diyemez bir oyuncunun yaptıgı alıntı yapıtla benim sunucuma yaptıgım emekler gidemez !

Mesajımda belirttiğim gibi, sunucunuzda bulunan eksikliklerin sebebiyeti sizsiniz. Dolayısıyla bu olay direkt size yansır ve suçlu aranacak olursa direkt siz gösterilirsiniz. Doğrusunun da bu olduğunu düşünüyorum. Sizin sunucunuzda bulunan sorumsuzluklardan dolayı böyle bir olay yaşandı. BT'yi dağıtma kararı sonuç olarak oyuncular tarafından verilmiş bir karar değildir. LCTR oyuncularının alıntı yapmasına izin verilebilir ama alıntı olan arsa hiçbir sorgulama yapılmadan spawn olarak koyulamaz. Koyulursa sonuçlarının da olduğuna zaten şahitsiniz. Sonuç olarak bir oyuncunun yapmış olduğu alıntıyla sizin sunucunuzda bugüne kadar yapılmış olan tüm emekler gidebilir. Bu gayet doğal bir durumdur. 1 yapıp 1000 yıkmak herkesin başına gelebilir. Tek bir karar tüm hayatı değiştirebilir. Üniversite zamanında ilgilenememenizi anlayışla karşılayabilir herkes ancak sunucunun başına geçici süre de olsa yerleştirilmiş bir yetkili var ve o yetkili yüzünden sunucunuz suçludur.

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Gunler, yapıları çaldılar demissiniz ve konu başlığındada emek hırsızı demissiniz, burada bir hırsızlık yok ozaman yapılarınızı koruyacaksınız, ayrıca direk zaten yetkililere denseydi bu konu "bu map bize ait" .. Zaten LCTR değiştirirdi, burada kimseyi suçlamaya hakkınız yok. İyi Forumlar...