Black Panther'in fragmanı yayınlandı!

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

__________________________________________________________________________________________________

Black Panther'in fragmanı yayınlandı!

__________________________________________________________________________________________________

18 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan Black Panther'in ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı! T'Challa yani Chadwick Boseman, babasının yerine kral olak için ana yurdu olan Wakanda'ya geri döner ve topraklarını düşmanlara karşı korumaya çalışır. Bu macerasında onun yanında olacak Dora Milaje olarak bilinen ve diğer savaşçılarla birlikte T'Challa yalnız olmayacak.
Ayrıca Black Panther filminde rol alacak oyunlar ise şöyle;
Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternete düştüğüm zaman izleyeceğim not alayım.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sırada ne var?

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Film çıktığında direk sinemaya gidip izliyeceğim.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Fragman çıktığını gördüğüm zaman heyecanlanmıştım, direk tıkladım izledim bence çok kötü bir fragman olmuş. Şu kabile tarzı olaylarda Dr.Strange ' e benzemiş, film nasıl olur bilmiyorum tabi ama her DC/Marvel filmine giden bir insan olarak buna gitmeyi bir daha düşüneceğim.

Gloin

En iyi cevaplar
0
Fragman çıktığını gördüğüm zaman heyecanlanmıştım, direk tıkladım izledim bence çok kötü bir fragman olmuş. Şu kabile tarzı olaylarda Dr.Strange ' e benzemiş, film nasıl olur bilmiyorum tabi ama her DC/Marvel filmine giden bir insan olarak buna gitmeyi bir daha düşüneceğim.
Fragmandan belli olmaz hocam film belki böyle gösterip filmde bir sürpriz yapıcaklar ?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Fragmandan belli olmaz hocam film belki böyle gösterip filmde bir sürpriz yapıcaklar ?
Marvel'in böyle bir satış politikası yok, hiçbir zamanda olmaz adamlar garanti filmlerle inanılmaz gişe yapıyorlar. Bir film güzelse kesinlikle trailer'ı güzel olur. Ben fazla beğenmedim açıkcası. Bu trailerda beğendiniz kısımları söylerseniz tartışabiliriz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Labirent 2 de ki gibi. Fragmanda bir tane bile zombi yoktu birde gittik arkadaşla en öne oturduk. En son kola şişesini atıyordum.

Gloin

En iyi cevaplar
0
Marvel'in böyle bir satış politikası yok, hiçbir zamanda olmaz adamlar garanti filmlerle inanılmaz gişe yapıyorlar. Bir film güzelse kesinlikle trailer'ı güzel olur. Ben fazla beğenmedim açıkcası. Bu trailerda beğendiniz kısımları söylerseniz tartışabiliriz.
Bir kısımdan haklısın ama güzel olabilir bence.