blackclient.keyubu.net - EmekSurvival - RULET SİSTEMİ - HARD EMEK

BlackV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
blackclient.keyubu.net
Oyun Sürümü
1.16.5 - 1.17.1
Sunucu Slotu
2021
Sunucu Türü
Survival
GÜNCELLEME : 01.01.2022 tarihinde skyblock sunucumuz açılacaktır...
WEB SİTEMİZ

SUNUCU İP : blackclient.keyubu.net
SÜRÜM : 1.16.5 / 1.17.1

black1.png

black2.png

black3.png

black4.png
black5.png

Neden Sunucunuzu Tercih Etmeliyim ?

önceden bende sizin gibi sunucu arayan biriydim bir sunucuya giriyordum o suncu 2- 3 gün sonra kapanıyordu veya destek vermiyorlardı

biz sizlere hem discord hemde oyun içi destek garantisi sunuyoruz 7/24 destek te aktifiz bunu test edebilirsiniz

üstelik aklınızda olan sunucunuz da bu olsa çok güzel olur dediğiniz sistemleri discord üzerinden yollayabilirsiniz her gün kontrol ediyor olacağız

bir bakın pişman olmazsınız

Sunucunuzda Koruma Varmı Ping Varmı ?

sunucumuz test amaçlı 2 haftadır açık ve ping vardı evet ama az uyuduk çok çalıştık herşeyi optimize ettik ve şuanda ping problemi yok

koruma ya gelince evet korumamız var hatta 2 gün önce kendimize saldırdık ilk saldırımızda kendimizi düşürdük fakat bi kaç ayardan sonra 2-3 kişi vurduk düşüremedik deneyebilirsiniz :)
fakat yakalarsak muck muck :)

Sunucunuzda hile kullanımı serbest mi ?

tabii ki de hayır sunucumuzda hile yasak survival sunucusu alt tarafı survival de hile kullananda ne bileyim

burdan hile kullanan kardeşlerime sesleniyorum istediğiniz hileyi açın ve sunucumuza gelin hileleri 3 yöntem ile önlemekteyiz
1.hilelerin herbiriyle girip test ettiğimiz manuel olarak hileden hileye ayarladığımız plugin
2.skript ile sunucumuza girdiğiniz anda bilgisayarınız hile tespiti olursa yada hileli launcher ile girerseniz bunu bize bildirir bunu vanguard gibi düşünebilirsiniz.

Sunucu Hep Açık Kalacak mı ?

Sunucumuz 7/24 açıktır her gün her saat sizler bizim arkamızda durduğunuz sürece destek verdiğiniz sürece de hiçbir zaman sunucumuz kapanmaz
üstelik her saat neredeyse bizde oyundayız oyunda olmasakta konsoldan takip ediyor olacağız.

Yetkili Alımlarınız Varmı ?

Evet yetkili alımları olacak fakat aktifliğe göre olacak şimdiden sunucumuza girin ve aktif olun yetkili alımları pazar günü olacak.

Sunucudaki Sistemleriniz Nedir ?

- Kanlı Ay sistemi
- Rulet Sistemi
- Her ay birbirinden farklı güzel sürpriz hediyeler
- Harrrrds Survival
- Nether Sistemi işte favori adamım geldi iyi dinleyin şimdi öyle nethere pat diye gidip kasılmak yok kardeşim önce oynayacaksın paranı kasacaksın ve tabi oyun süresi de önemli kapişş öhöm :D

SUNUCU İP : blackclient.keyubu.net
SÜRÜM : 1.16.5 / 1.17.1

Ekli dosyalar

• 1638021241445.png
    1638021241445.png
    24.4 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleme:

Tailety

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu da ki market gibi önemli ve şart pluginler direkt olarak çalınmış, sözde 7/24 destek mevcut fakat sunucuyla işi olmayan bir insan bile talebinize cevap veriyor ama kurucudan ses seda yok. Gerçekleri söyledik diye ip üzerinden ban yemiş bulunmaktayım. Bu durum bizi etkilemez ama bu yorum forumunuzu etkileyecektir iyi akşamlar dilerim :)

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu da ki market gibi önemli ve şart pluginler direkt olarak çalınmış, sözde 7/24 destek mevcut fakat sunucuyla işi olmayan bir insan bile talebinize cevap veriyor ama kurucudan ses seda yok. Gerçekleri söyledik diye ip üzerinden ban yemiş bulunmaktayım. Bu durum bizi etkilemez ama bu yorum forumunuzu etkileyecektir iyi akşamlar dilerim :)
Arkadaşımıza Katılıyorum Aynılarına Destek Çıktığımdan Dolayı Bende IP Ban Yemiş Bulunmaktayım. :)

BlackV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşımıza Katılıyorum Aynılarına Destek Çıktığımdan Dolayı Bende IP Ban Yemiş Bulunmaktayım. :)
Öncelikle bu kadar sorunu benimle çözmeyip foruma ağlamanız baya içerlendiğinizin kanıtıdır sanırım lol. Sunucumuzdaki hiçbir şey çalıntı olmamaktadır. 7/24 desteğimizin arkasındayız. Ban yeme sebebiniz hile kullanımından dolayıdır (kanıtları mevcut). Ayrıca yetkili ekip çalışanımız ''KomutEvi'' nde ses kayıtlarınız mevcuttur(kurucuya hakaret :D). Hayırlı akşamlar dilerim.

bahoaga26ak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben hiçbirşey yapmadığım halde banlandım birşeyden haberim yoktu düzgünce konuşmak için sunucuya girdim ve Komutevi isimli yetkiliye konu hakkında bilgi almak için yazdım fakat bana hiçbirşeyden bahsedilmeyip banladı , hem oyundan hem de discord sunucusundan :/ sizin bu konuyu bu kadar içerleyip hiçbirşey demeden banlamanız da hayli bir komik.

Tailety

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahsen bizden kimse hile kullanmamaktadır, o konuşmalarda sadece sunucunun eksiklerini söylediğimiz için doğruları kaldıramayıp banlamanız da ayrı bir komik durum. Üstelik o konuşmada dahil olmayan birini sırf bizden olduğu için banlamanız acayip bir kahkaha kasırgası yaratıyor. Farkındayız ki forumda gayet normal ve içerisinde hakaret ve benzeri bulunmayan bir oyuncunun yazısına gelip de aşağılayıcı bir tavırla alıntı yapmanız, sunucuyu yönetmekte ve bir makale yazarken bile elinize yüzünüze bulaştırdığınızı kanıtlamaktadır. Bir yoruma bu tarz bir dönüş yollayıp üstelik kopyala yapıştır yapmanız bizi bizden alıyor. Siz siz olun sunucu işine karışmayıp sadece yayınlarınıza devam edin derim iyi günler :)

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu kadar sorunu benimle çözmeyip foruma ağlamanız baya içerlendiğinizin kanıtıdır sanırım lol. Sunucumuzdaki hiçbir şey çalıntı olmamaktadır. 7/24 desteğimizin arkasındayız. Ban yeme sebebiniz hile kullanımından dolayıdır (kanıtları mevcut). Ayrıca yetkili ekip çalışanımız ''KomutEvi'' nde ses kayıtlarınız mevcuttur(kurucuya hakaret :D). Hayırlı akşamlar dilerim.
Öncelikle konuşmanızda bile bir saygı bulunmamaktadır. :) Discord veyahut oyun içerisinde size ulaşamadan yada bir destek talebi açamadan ban yemiş bulanmaktayız. 7/24 Destekte de bulunmamaktasınız bir açıp markette eksikleri söyledim ve bana gelen cevabınız ise şu şekilde ''öğlen market ayarlarken neredeydin'' Ben sunucunuz için çalışan bir oyuncu değilim sizlere yardımcı olmak için destek açıyordum.

BlackV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konuşmanızda bile bir saygı bulunmamaktadır. :) Discord veyahut oyun içerisinde size ulaşamadan yada bir destek talebi açamadan ban yemiş bulanmaktayız. 7/24 Destekte de bulunmamaktasınız bir açıp markette eksikleri söyledim ve bana gelen cevabınız ise şu şekilde ''öğlen market ayarlarken neredeydin'' Ben sunucunuz için çalışan bir oyuncu değilim sizlere yardımcı olmak için destek açıyordum.
yardımınız hile kullanarak ve kurucuya hakaret de bulunarak mı oluyor acaba arkadaşlar isteyen dc mize gelip hile kullandıklarını ve kurucuya ana bacı küfürlü ses kayıtları mevcuttur isteyen gelip dinleyebilir elimiz kanıt olarak duracak ve silmeyeceğiz :) saygı arayan kişi kendisi :)

thenoodlecat_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuda çok aktif bir oyuncu değilim fakat geçmişimde çok fazla survival serverları gördüm en iyisi diyebilirim :1: daha çok yeni ve değişimlere açık :tamam: yetkililere saygılı davranıldığı sürece bütün sorunlarınızı isteklerinizi dinleyip çözüyorlar tavsiye ederim ^^

KomutEvi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucunun yetkilisiyim 7/24 sunucu aktiftir sunucuda ki oyuncuların sorularını ve ya şikayetleri üstlenirim, bütün sorunlarla tek tek ilgileniyoruz her gece sunucuya yeni güncellemeler getiriyoruz sunucu henüz yeni sayılır ve iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum iyi günler dilerim

REDANMayniack

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu gerçekten harika ping yok hileler banlanıyor sunucu ekonomisin gayet iyi oyuncu sayısı çok iyi sunucun yeni açılmış olmasına rağmen hergün bu sunucuda oynuyorum tavsiye ederim

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu gerçekten harika ping yok hileler banlanıyor sunucu ekonomisin gayet iyi oyuncu sayısı çok iyi sunucun yeni açılmış olmasına rağmen hergün bu sunucuda oynuyorum tavsiye ederim
Galiba bu konuşmalar size ait :)

Ekli dosyalar

• .d.png
    .d.png
    28.3 KB · Görüntüleme: 64

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya girmedim ve girmeyeceğim de. Konu tasarımı hakkında öncelikle yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekmekte. Ayrıca SSS kısmında soruları spoilere almanız daha iyi olacaktır. Şu haliyle konu tasarımı çok dağınık duruyor. Sunucu hakkında ram biraz yetersiz geldi. Bir de sunucu hakkında iyi yorum yapan kişilerin hesaplarında sadece 1 mesaj olması da dikkatimi çekti. Eğer onlar yan hesap veyahut yetkili ise sunucuya katılacak oyuncuları boşuna etkilemeye çalışmayınız. Şahsen konu tasarımını kötü, eksik ve dağınık buldum. Yine aynı şekilde yorumlara bakarak şahsen güzel bir sunucu olduğundan emin değilim. Yorumum kötüleme amacı taşımamaktadır, sadece eleştiri ve eksiklerinizi belirtmek isterim. Başarılar.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde konu çok komik geldi herşeyi mükemmel gibi anlatmışsınız fakat sistemlerde basit çok iyi deil geliştirilmesi gerek