BlackCraft Değişik Boss lar-Gece Pvp-Factions-MiniGame-Görev-Ateşli Silah-Jetpack: 1.7.9

Scroll_Lock

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence çok hoş çok güzel yani bu benim daha ilk online oyunum ama gerçektende ağzım açık oynadım harika olmuş :)

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence çok hoş çok güzel yani bu benim daha ilk online oyunum ama gerçektende ağzım açık oynadım harika olmuş :)
Teşekkur Ederiz Sunucumuzda Hatalar var Ama zamanla Duzeltiyoruz[DOUBLEPOST=1401615051,1401541096][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Sunucuda Hammadde,Lapis Olmadiği için hiç Tutulmadi Bu yuzden Sunucuya Hammadde Eklenmiştir Konu Rapor Edildi Yeri değişecek inşallah.

Scroll_Lock

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Of gitti herşeyim bi tane adam geldi beni öldürdü herşeyimi aldı bende mecbur serveriniziden ayrılmak zorunda kaldım çünkü herşeyim gitti o kadar emek o kadar çaba boşa gitti ocağım ne varsa gece öldürmek serbestmiş bilseydim ona göre davranırdım bi baktım adam karşımda sonra durup dururken bana saldırıyor flean ölüverdim /home yazdım nese dedim bi baktım herşeyimide almış nese serverinizi çok güzel çok başarılı bu kadar az kişi oynaması çok şaşırtıcı inşallah önünüz açık olur...

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Of gitti herşeyim bi tane adam geldi beni öldürdü herşeyimi aldı bende mecbur serveriniziden ayrılmak zorunda kaldım çünkü herşeyim gitti o kadar emek o kadar çaba boşa gitti ocağım ne varsa gece öldürmek serbestmiş bilseydim ona göre davranırdım bi baktım adam karşımda sonra durup dururken bana saldırıyor flean ölüverdim /home yazdım nese dedim bi baktım herşeyimide almış nese serverinizi çok güzel çok başarılı bu kadar az kişi oynaması çok şaşırtıcı inşallah önünüz açık olur...
Konuda o kadar yazdim normal dunyada sadece geceleri pvp açik diye yapabileceğim bir şey yok

Telefondan Yollandi yazim hatalari için kusura bakmayin..

Son düzenleme:

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben begendim :D hele vampir kıurtadam en cok istedigim şeydi :D
artık burdayım :D
:olumlu yorumunuz için teşekkur ederim :)
--------------------------------------------------
Yeni Boss Eklendi Bu Boss dan edit eşya, Silahlar, Jetpack çikma ihtimali var! ve artik silah kullanmak için silah izni görevine ihtiyaciniz yok !

Ve Son Olarak Yeni minigamesler Yolda !

Gökçemisss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özür dilerim :D
rehber biraz ilgisiz gibi :D
Hatta fazla cocuk :D değiştirmenizi tavsiye ederim :D bide lapis olmasaydı keşke :D
REX_ZX

Son düzenleme:

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özür dilerim :D
rehber biraz ilgisiz gibi :D
Hatta fazla cocuk :D değiştirmenizi tavsiye ederim :D bide lapis olmasaydı keşke :D
REX_ZX
ilgileneceğim :) Ne yazikki lapis kaldirinca sunucu 0 hit aliyo lapis olmasini bende sevmiyorum ama yapacak bişiyyok

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Lag azaltildi.