Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

DeepChemist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesim servere girdim sa yeniyim server de yazdım chat bölümüne ve kick attı biri You Server Kicked Gercekten as Yazıyodu oyundan attıktan sonra
sonra gene servere girmeye calıstım bu sever BANNED THE BAN HAMMER HAS SPOKEN ! yazdı. banımın kaldırılmasını isterim servere girip adam gibi oynayamadım .

Plushker

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server ile ilgili rehber yok onu anlamadım acaba varda benmi körüm onuda bilmiyorum.
Neyse admin Stan.

LlmuT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya banlandım ooc den skype varmı dedim sonradan ban yedim özür diledim açıldı ve tekrar ban attılar neden anlamıyorm lütfen açarmısınız Nickim: LlmuT
IC İsmim: Jone Bone

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
servere giricem Internal server error diyo araştırdım ama çözemedim çözümünü bilen var mı[DOUBLEPOST=1390057176,1390056909][/DOUBLEPOST]ama başka kullanıcı adı ile girince olmuyo benim nickimde var sorun

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi ben Miles abi biz yaptımız baskında itemleri ben bırakıyodum sonra birisi alıyodu chest ekranını kapatım arkamı döndüm tam ben koyuyorum birisi alıyo dicem direk sadece bana ban attın

berkecan238

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya sw neden kapalı sürekli kapalı goruyorum ben sebebını acıklarmısnız bendemı sorun var yoksa

berkecan238

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sw kapatmışlar beyler forumda görmeyenler ogrensın burdan nitrado sayesınde

ShadowWarrior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok özür dilerimsınız yeni elemanlar foruma baksanız kapandığını anlarsınız.