Blazerd MMORPG | Mimar Alımları.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Herkese merhaba arkadaşlar, şu anda kapalı beta'da olan bir MMORPG sunucum var. Her geçen gün geliştirmeye ve hataları çözmeye çalışıyorum. Bu 8.günümüz. Kapalı beta'da maalesef alıntı haritalar kullanarak birçok kişiyi(kendimide) memnun edemedim. Açık beta'da cidden güzel açık bir dünya kullanmayı planladım. Oyuncuların göz zevkinden tutun, gizli zindanlar, çeşitli mekanlar vs. aklımdan geçiyor. Tabii ki ne kadar uğraşsam da sizler kadar iyi bir mimar olamıyorum. Mimar kişilere cidden çok ama çok saygı duyuyorum. Onları işleri cidden zor fakat bazı kişiler eğlenerek yapıyor. Bana o türden kişiler lazım :D

Kendime cidden eğlenceli bir ekip kurmak istiyorum. Hem işlerinin hakkını vererek hemde eğlenerek dostça, canımız sıkılmadan mimarileri yapalım. Ne kadar süreceği önemsiz. Yeter ki emeğimize karşılığını alalım. Bir şey belirtmek istiyorum. İlk aylar kazancıma göre hareket etmek durumunda kalacağım :( Mimarların hepsine azda olsa belli bir ücret ödemek isterim. Cidden para göz birisi değilimdir. Kazancımı ekiple paylaşıp gerekirse bana hiç pay kalmadan dağıtmak isterim. O konu önemsiz. Oyuncular oynasın ve eğlensin.

Peki her şeyi okudun ve nereden mimari alımları olacak ? diye soruyorsan; Discord, Skype veya bu forum üzerinden benimle iletişime geçmeniz yeter. Başvuru forumu, yaşınız, adınız, nerede yaşadığınız bunları hemen sormak istemiyorum. Önce sizinle konuşup yavaş yavaş bu şeylerden bahsetmek isterim.

(Kural ihlali yüzünden küçük bir başvuru)
Ad:
(Gerçek adınız.)
Minecraft ID: (Minecraft içinde kullandığınız ad.)

Discord: Discord. gg/kSt5JfN(Mimar Grubu)​

Son düzenleme:

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım hojam (forumdaki sağ kısımda yeni mesajlar var ya oraya girmesi için msj attım)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takıma bir kaç mimar katılmıştır. Hala mimar alımları devam etmektedir. Çekinmeyin lütfen sizlerin yardımları sayesinde biz çok ama çok büyüyebiliriz.

Discord veya Skype üzerinden mesajlarınızı bekliyorum.

Alımlar hala devam etmektedir.

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skype den gördüğüm kadarıyla GW2 oynuyorsun ve şu an gel kardeş bırak serverı GW2 oynayalım diyesim geldi..
neyse eğer yenilikçi diğer mmorpg serverlar gibi olmayacaksa cidden, yardım etmek isterim builder olarak
https://forum.gamer.com.tr/konu/1-9...cusu-lag-giderildi-bgcraft-rabisu-com.366729/
warp ox dışındaki warplar benim eserimdir, daha çok var fakat foruma eklememiştik.. server kapandı tabii
Skype; evren.etkin

sKocadere

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Samet
oyundakim adım: Pier

bekle dc adresine geliyorum orada konuşuruz