Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merak etmeyin okul zamanı server ile ben ilgileneceğim ayrıca server 7/24 olucak.

BlackWolfG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende gelirimmmm
lütfenn kaç aydır bekliyom hala giremedim!

ShadoWolf07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
atilla yarın açılırsa kim ilgilencek mesela ?[DOUBLEPOST=1409943703,1409943522][/DOUBLEPOST]beyler dielimki vede inş yarın açıldı sw kim team olur :D bide meslek onerirmisiniz ? hangisi olim falan die birlkte aynı rütbede daha eglenceli olur bnce +56tz

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse gelmez diye düşünüyorum artık. 2 gün 2 gün 2 gün diye bıktınız.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
atilla yarın açılırsa kim ilgilencek mesela ?[DOUBLEPOST=1409943703,1409943522][/DOUBLEPOST]beyler dielimki vede inş yarın açıldı sw kim team olur :D bide meslek onerirmisiniz ? hangisi olim falan die birlkte aynı rütbede daha eglenceli olur bnce +56tz
2 Kişi yapıyoruz zaten 2miz ilgineniceğiz sw kim team olur yazarken ne demek istediğinizi anlamadım

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Kişi yapıyoruz zaten 2miz ilgineniceğiz sw kim team olur yazarken ne demek istediğinizi anlamadım
Sıkıntıdan ölüyorum. Yardıma gelmek istiyorum. hiçbir yetki vermeyin. Önce güvenin sonra kararı size bıraktım. En azından sunucuyu biraz yaşıyım daha çabuk açılmasına yardımcı olayım.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sıkıntıdan ölüyorum. Yardıma gelmek istiyorum. hiçbir yetki vermeyin. Önce güvenin sonra kararı size bıraktım. En azından sunucuyu biraz yaşıyım daha çabuk açılmasına yardımcı olayım.
Şuanda zaten kimse server'da build yapmıyor ve build'lik işte bitti sadece pluginler kaldı onunlada ben ilgilenmıyorum.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimse gelmez diye düşünüyorum artık. 2 gün 2 gün 2 gün diye bıktınız.

Cevap veremiyiceğm haklsıın tek hatam konuyu sunucu hazır olmadan açmam :)

Olay şu oluyor;
Sunucuya açıyorum yapıyorum, yapıyorum...derken geliştiğimi garkediyorum başka şeyler daha ekliyorum ekliyorum...aynı şey tekrarlanıyor :D

Ama abu Survival'de yapıcağımı yaptım sorun yok Agane arkadaşımız bana yardımcı oldu Buildde ve Fikirde gerisini ben yaptım :D Agana olmasaydı okullar açıldığı gün anca o da zor ha :D

Şimdi üstünde durduğum sistemler;

1- Zindan Sistemi;

6 Çeşit zindan olacak.Çeşitlere göre zorluk artıcak.Zindanlar çok zorlu olduğu için bir sistem yaptım;Zindan en fazla 5 kişilik olacakdır. En az 3 Kişi girebilecekdir.Bu sistem MiniGames gibi bir sistem ama baya bir eğlenceli :) Sırf bu yüzden eğlenceğinizi düşünüyorum.

2- Market Sistemi;

Bu sistem en hoşuma giden sistem.Sistem bana ait değildir baştan belirtiyim.Sadece komutlarını türkceleştirdim.Burada marketin fazla detayını anlatamıyıcağım ama /market kur isim yazıp market kuruyorsunuz /market ac isim yazarak oyuncunun marketini açıyorsunuz.Detayları oyundan görürsünüz :)

3- Günlük ödül Sistemi;

Her gün yeni ödüller ve paketler seni bekliyor olacak!

4- Rehber Report Sistemi;

Rehberiniz hoşunuza gitmedi mi ? Nedensiz yere susturdumu mi ?
O zaman direk /şikayet <isim> yazarak Rehberi veya her hangi bir oyuncuyu şikayet edebilirsiniz.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün açılmaz ise en azından betası yavaş yavaş vazgeçeceğim. Çok fazla üstünde çalıştığınız sistem var. Bunların etrafını kapatın sunucuyu açın siz onları yapın biz eğlencemize bakalım. Değil mi?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün açılmaz ise en azından betası yavaş yavaş vazgeçeceğim. Çok fazla üstünde çalıştığınız sistem var. Bunların etrafını kapatın sunucuyu açın siz onları yapın biz eğlencemize bakalım. Değil mi?

3 Sistemde bitmiş durumda Zindan Sistemi daha yapılıyor.Büyük ihtimal yarın bitirim.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mübarek yapma bunu yarın gidiyorum ben :D

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merak etme baya açık kalıcak server eninde sonunda oynarsın :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0

Cevap veremiyiceğm haklsıın tek hatam konuyu sunucu hazır olmadan açmam :)

Olay şu oluyor;
Sunucuya açıyorum yapıyorum, yapıyorum...derken geliştiğimi garkediyorum başka şeyler daha ekliyorum ekliyorum...aynı şey tekrarlanıyor :D

Ama abu Survival'de yapıcağımı yaptım sorun yok Agane arkadaşımız bana yardımcı oldu Buildde ve Fikirde gerisini ben yaptım :D Agana olmasaydı okullar açıldığı gün anca o da zor ha :D

Şimdi üstünde durduğum sistemler;

1- Zindan Sistemi;

6 Çeşit zindan olacak.Çeşitlere göre zorluk artıcak.Zindanlar çok zorlu olduğu için bir sistem yaptım;Zindan en fazla 5 kişilik olacakdır. En az 3 Kişi girebilecekdir.Bu sistem MiniGames gibi bir sistem ama baya bir eğlenceli :) Sırf bu yüzden eğlenceğinizi düşünüyorum.

2- Market Sistemi;

Bu sistem en hoşuma giden sistem.Sistem bana ait değildir baştan belirtiyim.Sadece komutlarını türkceleştirdim.Burada marketin fazla detayını anlatamıyıcağım ama /market kur isim yazıp market kuruyorsunuz /market ac isim yazarak oyuncunun marketini açıyorsunuz.Detayları oyundan görürsünüz :)

3- Günlük ödül Sistemi;

Her gün yeni ödüller ve paketler seni bekliyor olacak!

4- Rehber Report Sistemi;

Rehberiniz hoşunuza gitmedi mi ? Nedensiz yere susturdumu mi ?
O zaman direk /şikayet <isim> yazarak Rehberi veya her hangi bir oyuncuyu şikayet edebilirsiniz.
benim aytemler kalcak mi?