Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar biliyorum hepiniz çok ATARLISINIZ ama biraz sakin olun.Yeni konu açılınca zaten sakin olacağınızı sanmıyorum :) Çok az kaldı ne kadar beklediğinizi bilmiyorum ama emin olun az sürecek.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
E
Arkadaşlar biliyorum hepiniz çok ATARLISINIZ ama biraz sakin olun.Yeni konu açılınca zaten sakin olacağınızı sanmıyorum :) Çok az kaldı ne kadar beklediğinizi bilmiyorum ama emin olun az sürecek.
En geç ne zamana açılır :( ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun şimdilik lobi şeklinde olacak.Lobiden zindanlara boss yerlerine girilebilecek.Oylamya bağlı AÇIK DÜNYA olabilir.

(SUNUCU BU YÜZDEN GECİKMİŞTİR.)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spoiler sayılmaz ama yinede iki fotoraf atıyım dedim :)

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman ben de bir şey söyliyim: Server de 4 sınıf olucak ve arttırmaya devam edicez. Sınıflar; okçu,büyücü,savaşçı ve mızrakçı

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılmadı oyaladıkça oyalıyorlar. 1 ağustosda acılcak gibi bir şey demişler yıl 2015 27 ocak halada uzatıyorlar :D

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açılmadı oyaladıkça oyalıyorlar. 1 ağustosda acılcak gibi bir şey demişler yıl 2015 27 ocak halada uzatıyorlar :D

Projeye temmuzda başladık ve toplam 2 sunucu açtık.İkisinde de başarsız olduk.Çünkü tecrübesizdim.şu an gayet tecrübeli olduğumu düşünüyorum sunucu açılınca kendi gözlerinizle görmenizi istrerm ve sunucumu bu zamana kadar takip ettiyseniz teşekkür ederim.

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Projeye temmuzda başladık ve toplam 2 sunucu açtık.İkisinde de başarsız olduk.Çünkü tecrübesizdim.şu an gayet tecrübeli olduğumu düşünüyorum sunucu açılınca kendi gözlerinizle görmenizi istrerm ve sunucumu bu zamana kadar takip ettiyseniz teşekkür ederim.
ah barış hatırlıyomusun 3 arkadaş eğlenmek için dümdüz yerde pvp açmıştık tutmuştu güzel günlerdi