Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Zermer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En sevdiğim sınıf olan " Assassın " eklesen olur mu ? :D:D

BuBlazerdIçIn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yeni sıfınlar eklenicek hatta bazıları özel olucak :)
Bence özel dediğin sınıfları haritada gizli eğitmenleri olsun onların görevlerini yaptıktan sonra sana bir skill veya sınıf önerisi versin sen kabul edersen o sınıfı veya skilli kullanabilirsin sadece öneri yani rüya sistemi yapmayı başardınız bunu daha kolay yaparsınız :Öneri:[DOUBLEPOST=1422813624,1422813562][/DOUBLEPOST]
sen çok yanlış gelmişsin :D
?! Gelecek sene den bahsediyorsan 28 çekiyor? :Abartmak:

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
/me ve /do komutları olursa gerçekten müthiş ötesi bir rol yapma sunucusu olacağından %100 eminim :)
Kolay gelsin tekrar hocam.

BuBlazerdIçIn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence ekleyin. Hem güzel olmazmı hocam bir düşün bakalım hem rüya,faction görevler,Rol Yapan oyuncular :)
Tekrar kolay gelsin...
Rol yapan oyuncular... :Vurgulamak:[DOUBLEPOST=1422815223,1422815172][/DOUBLEPOST]
Ne tutması sunucu oyuncu tutulması yaşayacak :D
Ayrıca sunucu özellikleri ne olacak ram falan
Oyuncu tutulması? ilk defa duyuyorum güneş tutulması veya ay tutulması gibi birşeymi? Anlatsana :MerakEtmek:

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Rol yapan oyuncular... :Vurgulamak:[DOUBLEPOST=1422815223,1422815172][/DOUBLEPOST]
Oyuncu tutulması? ilk defa duyuyorum güneş tutulması veya ay tutulması gibi birşeymi? Anlatsana :MerakEtmek:
Yani oyuncular akın etcek bi de hikaye uydurursanız kimse tutamaz sizi [emoji3]

Son düzenleme:

BuBlazerdIçIn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yani oyuncular akın etcek bi de hikaye uydurursanız kimse tutamaz siz [emoji3]
(Sadece mesaj kas!) Anlaşıldı... Bir öneri daha lonca veya grup vb. şeyler olsun örneğin bazı dungeonlara girmek için o grup toplanmalı ve belirli bir saniye içinde dungeona (zindana) girmeli[DOUBLEPOST=1422815561,1422815517][/DOUBLEPOST]Yanlız benim dediklerimi yapmayın yoksa server 3 ay daha geç açılır :Üzülmek: