Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sv IP ne peki[DOUBLEPOST=1410884123,1410520262][/DOUBLEPOST]kimse yok herhalde sv iptal oldu

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açıldı hatta konuda taşındı survival konusunda expand online

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yalnız expand online söylenilenden baya farklı

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet öyle sebepleri var ama bende tam bilmiyorum :D

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 Gün tatilde yada yaz tatilinde sunucu açılacaktır.

( MMORPG olarak. )

Yeni gelişmeleri forumda bildiriceğim.

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15 Tatile açılacaksa yada yaz tatilinde açılacaksa tanıtımını neden kaç ay öncesinde yaptın ,açılmayacak sunucuların konusunu açmayın arkadaş insanları bekletiyorlar bekletiyorlar sonra olmaz böyle şey. konuyu sil bence

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 Tatile açılacaksa yada yaz tatilinde açılacaksa tanıtımını neden kaç ay öncesinde yaptın ,açılmayacak sunucuların konusunu açmayın arkadaş insanları bekletiyorlar bekletiyorlar sonra olmaz böyle şey. konuyu sil bence

Haklısın ona bir şey diyemem ama hatalar nedeniyle Survival sunucu açmıştık. Onu es geçtim MMORPG'ye dönmeyi planladım. Yeniden başladım daha doğrusu inşallah hatasız açılır ne diyiyim :)

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar yorumlara bakın
birde şöyle düşünün ilk açtıgımız sw alpha 2. si betaydı işte gerçek server şimdi açılıyor B)

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverin 1.8 ve uzerınde açılması şart adam kıllaura acmıs zındanda afk bırakmıs kosede duruyo 1satte 20 30 efsun kagıdı topluyo + Bizim karakterlerimiz eskisi gib i duracakmı +6 kılıc ve +5 set vardıda

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elinize Emeğinize Sağlık Gerçekten Güzel Bir Proje. :)

Teşekkürler. Ekibim ve ben oyuncularımızı eğlendirmek için çalışıyoruz.

Serverin 1.8 ve uzerınde açılması şart adam kıllaura acmıs zındanda afk bırakmıs kosede duruyo 1satte 20 30 efsun kagıdı topluyo + Bizim karakterlerimiz eskisi gib i duracakmı +6 kılıc ve +5 set vardıda

MMORPG açıyoruz Expand Online artık yok. Eminim ki sunucum eski sunucumdan güzel olur :) Takip'de kal.