BlockBenderTR - 1.12.2 Avatar+Survival Server

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu yarım saat içinde açılacaktır. Güncel

Edit: Açık

Son düzenleme:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Galiba Türkiyede 2 Tane Avatar sunucusu var ?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Avatar sunucusu emek ister sırf config yüzünden. Sunucuya girdim biraz bakındım girdiğimde arenada pvp kapalı ve acıkma vardı pvpyi sonradan açtılar. Ardından ne zaman büksem lag oluyor bu yüzden lag sorunu fazla. Bir de config(yeteneklerin hasarı bekleme süresi vb ayarları) hiç düzenlenmemiş olduğu gibi bırakılmış. Build konusunda bi sıkıntım yok alıntı mıdır bilmem ama güzel. Ama dediğim gibi lag sorunu ve config sıkıntısı var. Bu yüzden indir yükle bırak olmuş. Lag da pluginden kaynaklı bu plugin daha çok ram ister ve lag yapar. Bu sorunları düzeltmenizi öneririm yoksa çok fazla dayanamazsınız.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Avatar sunucusu emek ister sırf config yüzünden. Sunucuya girdim biraz bakındım girdiğimde arenada pvp kapalı ve acıkma vardı pvpyi sonradan açtılar. Ardından ne zaman büksem lag oluyor bu yüzden lag sorunu fazla. Bir de config(yeteneklerin hasarı bekleme süresi vb ayarları) hiç düzenlenmemiş olduğu gibi bırakılmış. Build konusunda bi sıkıntım yok alıntı mıdır bilmem ama güzel. Ama dediğim gibi lag sorunu ve config sıkıntısı var. Bu yüzden indir yükle bırak olmuş. Lag da pluginden kaynaklı bu plugin daha çok ram ister ve lag yapar. Bu sorunları düzeltmenizi öneririm yoksa çok fazla dayanamazsınız.
Lag dediğiniz şey kendi internetinizle sorununuz var. "Build konusunda bi sıkıntım yok alıntı mıdır bilmem ama güzel. " Sıradan bir oyuncu tipi . Her girdiğiniz servere'demi böyle bir cevap veriyorsunuz ? "Lag da pluginden kaynaklı bu plugin daha çok ram ister ve lag yapar. " Bu Konuda haklısınız Ama Serverimizdeki lag oranı %25 = Ve bu tabikide kendi internetizine bağlı örneğin benim pingim 24 Serverde Internetimin Hizi İse 100mbps . 16mbps bir internetle karşılıştırırsak böyle bir sonuç çıkar ortaya (50ping görebilirsiniz)

"Avatar sunucusu emek ister sırf config yüzünden. " Hmm burdan ne bekliyordunuz Bu arada birçok yetenek eklendi .

"Sunucuya girdim biraz bakındım girdiğimde arenada pvp kapalı ve acıkma vardı pvpyi sonradan açtılar. " Okuma yazmanız yok galiba Adminlerimiz Chat kısmına arena bakımda yazıyordu.. Ve bu arada şunu koymanızın saçmalığı "pvp kapalı ve acıkma vardı pvpyi sonradan açtılar (Buna çokbilmişlik denir) Son Olarak Sunucuya İlk geldiğniz Güzel Öneriler verdiniz Jedcore Yükleyin Dediniz Ve ardıdan birazda olsa kabalaştınız.

Sözüm Size Bukadardı Özet Olarak = Tipik bir oyuncu tipini böyle özetlerdim...

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sorunları düzeltmek yerine sorunları söyleyen kişiye laf atar tarzda cevap veren bir tipik yetkili. Lag sorunu sadece bükerken kaynaklı ve sunucuda hiç lagım yoktu normal olarak gezerken tabda bile 5 yeşildim. Buildi emek olduğundan dolayı söyledim. Direk laf atmana gerek yoktu yani kötü eleştiri bile değil. Config diyorum siz yetenek eklemek diyorsunuz. Zaten sunucuda jedcore adlı eklenti eksikti onu da ben dedim daha dün eklettirdim. Config de hiç ayarlanmamış yeteneklerin hasarı bekleme süresi vb çok orantısız. Kabalaşmadım sadece fikirlerimi söyledim düzeltilmesi için ve chatte ben sadece dün arena bakımda yazısı gördüm bugün göremedim herkes de arenada savaştığına göre bakım yoktur diye düşündüm?
Edit: Ayrıca dediğim lag öyle 50 ping falan değil bi 100 150 civarı bi ms oluyor. Ayrıca herkes sizin gibi 100mbps internet kullanmıyor.

SpousTR

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server bakımı ne zamn biticek

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
2.0 Updates

Trade Eklendi
OnlineTime eklendi
Buglar düzeltildi
XpSaklama eklendi

Yakında Birçok Plugin daha eklenecektir.