BlockBenderTR

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle konuyu 2. açışım. ilk açışımda yönetici benimle irtibata geçti gereken işlemlerin yapıldığını belirtti ve şuanda sunucuda o yetkilinin bulunmadığını belirtti
evet şimdide https://forum.gamer.com.tr/konu/blockbendertr-kapandi-ne-duesuenueyorsunuz.385758/#post-2200747 konusunda beni yalanlıyor
Bu arada yetkililer Ben , @GoldenStone vede _CrazyPunch'tuk Senin için zaten CrazyPunch'u 2. gününde ekipten attık.
Vede sen buraya gelip bunu diyorsun lütfen konudan çık.
hadi tamam o yetkiliyi attınız geçtim yetkilileri adam akıllı alsaydınız yazımamı sinirlendiniz ? çünkü konuyu açtıktan sonra sunucuyu 0 dan yukarı görmedimde
@Gutenberg @SüzülenPoşet @Atomy @OnurOzbay @Bolonezella sizinde görüşlerinizi bekliyorum
ayrıca sayın @Gutenberg ciddi kanıtım budur

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu yöneticilerinin bu ithamlara cevaplarını bekliyorum. Konuya kişisel görüşlerimi ondan sonra belirteceğim.

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız kendi konuma beni neden etiketledin ben @Hüseyin09123 vede boş işler yapıyorsun ek olarak baltalamaya giriyor haberin olsun.
Ek olarak amacın ne zaten sunucu kapandı istediğini aldın ? İnadına hatırlatıp moral bozmak mı boş konu açıp durma.

Kanıtları ortada. Bu arada ben bu kadar yüzsüz bir insan görmedim (aslında gördüm xD) madem bir hata yaptın yaptığın hatayı kabullen yalanlamak yerine garip bir insansın @Hüseyin09123 .
Yalanlamak mı ? HAHAHA güldüm. @NoName0972 İstedi diye şikayetçi olduğu yetkiliyi ekipten ayrı tuttuk vede hala burada konu açıyor.

Ek olarak şunu ekliyim şuracığa. Bakım sürecimiz 15 gün civarı sürdü bunda @GoldenStone ve @OnurOzbay ın yardımları dokundu aslında onlar olmasa açamazdım ayrıca @Atomy bana sahip çıkmaya kalktı onada teşekkür ederim. Hele gelelim sana ilk başta sunucumuza gelip adminimizi beğenmedin şikayet ettin. Seni dinledik uzaklaştırdık aslında o admin benim 1.5 yıllık arkadaşımdı fakat seni düşündüm neden ki bir kere daha farklı kişileri dinlemiyim ? O kişiyide uzaklaştırdık ardından sunucuda birlikte takıldık dostça gözüktün güvendim sevdim. Şimdi kapanmamıza üzgün olduğum halde gelip burada laf kalabalığı yapıp eski konuları açıyorsun. Vede @Gutenberg sanada teşekkür ederim bu gün'ki tüm konularda tarafsız durduğun için. @Bolonezella sende acaba merakımda soruyorum "Yalanlamak" olayını nerden çıkardın ?

İyi günler inşallah artık surar vede o mağarana geri çekilirsin.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Taraflar arasındaki gerginlik umarım tez vakte biter, konunun sıkı takipçisi olacağım.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlız kendi konuma beni neden etiketledin ben @Hüseyin09123 vede boş işler yapıyorsun ek olarak baltalamaya giriyor haberin olsun.
Ek olarak amacın ne zaten sunucu kapandı istediğini aldın ? İnadına hatırlatıp moral bozmak mı boş konu açıp durma.

Yalanlamak mı ? HAHAHA güldüm. @NoName0972 İstedi diye şikayetçi olduğu yetkiliyi ekipten ayrı tuttuk vede hala burada konu açıyor.

Ek olarak şunu ekliyim şuracığa. Bakım sürecimiz 15 gün civarı sürdü bunda @GoldenStone ve @OnurOzbay ın yardımları dokundu aslında onlar olmasa açamazdım ayrıca @Atomy bana sahip çıkmaya kalktı onada teşekkür ederim. Hele gelelim sana ilk başta sunucumuza gelip adminimizi beğenmedin şikayet ettin. Seni dinledik uzaklaştırdık aslında o admin benim 1.5 yıllık arkadaşımdı fakat seni düşündüm neden ki bir kere daha farklı kişileri dinlemiyim ? O kişiyide uzaklaştırdık ardından sunucuda birlikte takıldık dostça gözüktün güvendim sevdim. Şimdi kapanmamıza üzgün olduğum halde gelip burada laf kalabalığı yapıp eski konuları açıyorsun. Vede @Gutenberg sanada teşekkür ederim bu gün'ki tüm konularda tarafsız durduğun için. @Bolonezella sende acaba merakımda soruyorum "Yalanlamak" olayını nerden çıkardın ?

İyi günler inşallah artık surar vede o mağarana geri çekilirsin.
Yukarıda Düzgün Etiketleyememişim Hepsini Şuraya Etiketliyorum.
@NoName0972 @GoldenStone @OnurOzbay @Atomy @Gutenberg @Bolonezella
Tüm açıklamamı yukarda yaptım bir dahada buraya uğramayacağım. Vede boşu boşuna yetkilileri rahatsız etmeyin gelmelerine gerek yok insanların mağaralarında yaşamaları kötüdür anlayabiliyorum.