Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hemen bakıyorum xd

komutbloğu kullanmışsın ve çalıştıramadım :/

OzgucOzanUsta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İşsiz gibi saat 9:00 da başladım şimdi map bitti. Umarım birileri şu anda "Oh Sonunda 3 gündür aradığım redstone devresini buldum!" diyordur. daha yükleyeli 2 dk oldu ama olsun :D

Sürüm 1.8 hemen güncelliyorum yazıyı

Ben Karmaşık Severim :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
al komut bloksuz ama koyduğun bloğun bi önemi yok :D

İşsiz gibi saat 9:00 da başladım şimdi map bitti. Umarım birileri şu anda "Oh Sonunda 3 gündür aradığım redstone devresini buldum!" diyordur. daha yükleyeli 2 dk oldu ama olsun :D

Sürüm 1.8 hemen güncelliyorum yazıyı

Ben Karmaşık Severim :D
Sunucularda yapamadıktan sonra ne zevki var .s

Pistonla çekilemeyen bloklarla yada birazcık düşünerek bazı bloklara özelde yapabilirim bu arada göstermelik yaptım

OzgucOzanUsta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zaten ben bunu mapler için yaptım. Kendi mapimdede (mapimdede yi doğru mu yazdım?) kullanandım. Hani bilirsin ya görevli mapler olur. Git şunu öldür ondan düşen elmas bloğunu buraya koy açılan kapıdaki boss u öldür vb. Biraz daha geliştirelerek bir kaç satır daha eklenerek sadece ismi "Görev Bloğu" olan ve Birkaç Blok daha toplanınca sinyal verilmesi sağlanan bir sistem yapılabilir. (Bu arada Not: Birkaç blok daha toplanınca sinyal vermesini belki bir kaç satırla daha yapamassın. Bunu sende biliyorsun ama ben buraya bu notu birisi gelip "Yaw geri____ nasıl birkaç komutla yapcan!" diyebilir.)

[Dikkat spoiler!] Bu arada easter egg[leri(evet 2 tane var)] gördün mü?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sistemi testforblock ile mi yaptın?

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer komut bloğuna yeni başladıysan gayet iyi ama sana açıkca söyliceyeceğim yaptığın sistem pekde iyi bir sistem değil. Daha zor daha yaratıcı olmalısın bence. Bu arada haritayı indirmedim az çok tahminlerimle bu cevabı yazdım.