Blue Whale - İntihara Sürükleyen Oyun!

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
okulda gözüme kestirdiğim birine jiletle çiziklşer atacağım ve üzerine limoneyıt suyu töğeceğim zuhahahahahhaha

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende bu konunun açılmasını bekliyordum. Öncelikle çok saçma yorumlar atmışsınız. Mavi Balina oynayan kişilerin çoğu psikolojik rahatsızlıkları olan kişiler. Ayrıca sistem çok ciddi işliyor. "Oynayacak mısın, oynamayacak mısın?" tarzında bir soru yöneltiliyor. Eğer ciddi olunmasaydı bu kadar ciddiye alınmazdı.

Ayrıca aferin size, bu konuyu haber yapan herkese. Bunu duyurduğunuz için daha çok yayıyorsunuz. Yakında birçok ülkeye sıçrayacak. Hele ki cahil haber kanallarının bir şey bilmeden konuşması daha da vahim bir durum. 1 - 2 defa haberi yapılsa düzgün bir bilinçlendirme olur. Bunu defalarca yapmak çok daha büyük bir ******* zinciri oluşturacak.

Ayrıca yapımcının dediği "Topluluktaki pislikleri temizliyorum." sözünü haklı bulduğun için Aydın gerçekten beni üzdün. Kimsenin kimseyi öldürmeye veya ona zarar verme hakkı olamaz. Bu hakka sahip olacağın tek an, o kişi seni öldürmek istiyorsa veya sana zarar verecekse kendini korumandır.

"Yeniden düşün..."

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
10 yaşında çocuklar gta 5 oynuyor hatta çoğumuz 18 yaşını geçmedik fakat gta 5 oynuyoruz. gta 5 +18 bir oyun belirtmek isterim :D

Yani her şeyi düşünecek olursak etrafta oynayacak oyun kalmaz. Ama tabii ki bu oyunu tavsiye etmiyorum.

DeadLites

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yav Yeter Be Adamlar Ceza Almalı Sizce Bu Oyun Suzunden En Az 50 BİLEMEDİN 100 200 Kisi Hayatına Kıyabilir Bu Oyun Kesinlikle Kaldırılıp Bida Acılmamalı Kesinlikle Insan Okurken Bile Endiselenio Bence Hemen Bu Oyun Kalkıp Devlet Bu Kuruculara Aynı Gorevleri O Kendilerine Yaptırtmalılar Ne Dicen Iste Ayıp Lan Ayıp Ayıp.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Yav Yeter Be Adamlar Ceza Almalı Sizce Bu Oyun Suzunden En Az 50 BİLEMEDİN 100 200 Kisi Hayatına Kıyabilir Bu Oyun Kesinlikle Kaldırılıp Bida Acılmamalı Kesinlikle Insan Okurken Bile Endiselenio Bence Hemen Bu Oyun Kalkıp Devlet Bu Kuruculara Aynı Gorevleri O Kendilerine Yaptırtmalılar Ne Dicen Iste Ayıp Lan Ayıp Ayıp.
Orası Türkiye değil bro :p

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar, bir arkadaşımız sahte mavi balina oyunu yapmış, oyunu buradan indirebilirsiniz, arkadaşlarınızı falan trollemek isterseniz işe yarayabilir :D

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz saçma olacak fakat "insanları tpa tuzağına düşürüp öldürüyorlar" gibi bir şey çıksa medyada hiç şaşırmam :D

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bu oyunun yapımcısı yakalandı ve oyun piyasadan kaldırıldı diye biliyorum

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun gerçektende İntihar Oyunu ne yani ? Kurucunun öl dediği saatte ölücekmisiniz ? Saçmalık... BTK buna bir çare bulmalı.

Evet arkadaşlar, bir arkadaşımız sahte mavi balina oyunu yapmış, oyunu buradan indirebilirsiniz, arkadaşlarınızı falan trollemek isterseniz işe yarayabilir :D
Yoksa sendemi bir Balina'sın :D