BlueCoder | 1.7.x | Surumu 1.0 Plugin Paketi | Faction,Sade ve Türkçe

BlueCoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Herkes'e merhabalar bugün sizlere BlueCoder 1.7.x Surum 1.0 Olan Faction Plugin Paketini Tanıtacağım

Türkçe Maden yenileyici

Köylü Alışverişi
Tertemiz Prefixler
HoloGraphic Yazıları
MytichBoss
Ayarlanabilir ChestCommands
Ve Editleyebilmeniz İçin Açıklamar paketin içinde mevcuttur.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

GEREKLİ BİLGİLER.
2.0 Sürümünde Güzel bir Rütbe Plugini ekleyeceğim ve Düzenleyeceğim.
2.0 Sürümünde Yeni Kendim Kodladığım Skriptleri ekleyecek ve düzenleyeceğim
ChestCommands Tamamen Kolay ve Editlenebilir hale getirildi.
HATALARIM OLDUYSA AF OLA

S.S.S
Survival Nasıl Yapabiliriz ?
İçindeki Faction Pluginini Sildiğinizde Survival Olur.

LİNK:http://www.mediafire.com/download/tfsd8ip6kemjjef/BlueCoder+1.7.x+Surum++1.0+Plugin+Paketi.rar

LİNK:https://www.virustotal.com/tr/url/9...da7d30da0af84df11ffdbffa/analysis/1438384217/

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
motdmanager gereksiz server.properties den renk kodlarıyla ayarlanıyor aynı şekilde
yenileyici zaten mineresetlite ismini değiştir MineResetLite yap zaten türkçe dosya var içinde
onun dışında gereksiz plugin yok güzel paket

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir şekilde editledim sunucuya göre gerçekten güzel oldu saolun :) tek sorunum chestshopda %amount yazıyordu o yazıyı bütün herşeyden kaldırınca düzeldi .. not : sürümüm 1.7.10 da çalışıyor ..

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Krumb069 Server.proporties'den 2tane motd yani farklı 2-3 motd koyulabiliyormu ??
Ayrıca Güzel Paket Başarılarının Devamını Dilerim

BlueCoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
motdmanager gereksiz server.properties den renk kodlarıyla ayarlanıyor aynı şekilde
yenileyici zaten mineresetlite ismini değiştir MineResetLite yap zaten türkçe dosya var içinde
onun dışında gereksiz plugin yok güzel paket

Haklısın Birdahaki Pakete göz ardı edeceğim dostum :D[DOUBLEPOST=1438420434,1438420382][/DOUBLEPOST]
Güzel bir şekilde editledim sunucuya göre gerçekten güzel oldu saolun :) tek sorunum chestshopda %amount yazıyordu o yazıyı bütün herşeyden kaldırınca düzeldi .. not : sürümüm 1.7.10 da çalışıyor ..
Yorumların İçin Çok saolasın. Bidahaki paketi daha iyi yapıcam şu an rütbe sistemi ile ilgileniyorum.