Bluestacks Minecraft PE Nasıl İndirilir

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Selam MC Türk! forum üyeleri ve kayıt olmamış kişiler. Şu an size BlueStacks nedir? nasıl Minecraft PE indirilir? bize bluestack neler sağlar? gibi şeyler bahsedeceğim. Umarım konuyu beğenirsiniz!

BlueStacks:
BlueStacks öncelikle biraz tanıtmak gerekirse bir Android uygulamaları açan bir aplikasyondur. Bir Android cihazda neler yapabiliyorsak BlueStacks'de de yapabiliyoruz. Mesela telefonunuz kasıyor çöp bir telefonunuz var, ve çok oynamak istediğiniz bir oyun var mesela PUBG Mobile oynayacaksınız fakat telefonunuz yüzünden oynayamıyorsunuz, BlueStacks yardımınıza koşup bu sorunu çözüyor, bluestacks indiriyorsunuz ardından hemen oyunu BlueStacks üzerinden indirip aynı mobil oyunu oynar gibi klavyeden oynayabilirisiniz. Senkronizasyon'u klavyeye ve fare'ye göre ayarlanmış bir şekildedir.

(yükleme ekranı)

Nasıl Kurulur BlueStacks?
Blue stacks'in ana sayfasına girip direk indirme butonuna tıklıyoruz. Kurulumu basit direk yüklenen dosyayı çalıştırıp install butonuna tıklıyoruz ve otomatik olarak kendisi kuruyor.

İndirme Linki:

bluestacks.com/download.html#gref

Minecraft PE Nasıl Yüklenir?
Evet geldik en önemli kısıma, şu andan itibaren bluestacks'i sorunsuz kurdunuz ve anasayfasındasınız diye hayal ediyorum. Biraz android'e benzer olduğu için kullanımı basit sadece yapabileceğinizi düşünüyorum! Anasayfada sağ en üstte büyüteçin oraya Minecraft yazıyoruz ardından önümüze çıkacaktır muhtemelen ardından visit Google Play olarak çıkacak ardından satın aldıktan sonra rahatlıkla oynayabilirsiniz!
Minecraft'ı rahatlıkla kontrollerini sağlayabileceksiniz, bildiğiniz Minecraft PE'nin bilgisayar sürümü gibi, arkadaşlarınızla oynarsanız beni hatırlayın!

İyi forumlar!

Son düzenleme: