İstek Bölge Koruyan NPC

BaranK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Sayın Forum Sakinleri. Öncelikle istediğiğim özellik yapması biraz zor ancak olursa çok sevinirim amacım oyuna akıllı npc ler eklemek bu npc ler marketren yumurta ile alınacak (veya başka türlü de olur.) Oyuncu yumurtayı koyunca koyan oyuncunun korumalı arsasını koruyacak bir guard arıyorum ve bunlara atıyorum günlük 5 buğday verilmesi zorunlu yoksa çalışmayı kessin yoksa yumurtaya dönüşüp yerte yumurta olarak kalsın veya ölsün fark etmez yeterki koyduğum zaman o korumalı alana doğru yürüyüp gitsin ve oraya ayak basanları öldürsün amaç bu şeye benzeiyor hani bedwars tta ki golem var ya onun gibi ama farkı bölgeye ayak basanları öldürüyor ve buğdayla besleniyor. Eğer yapılırsa yine seçtiğim alanda madencilik yapan npc , çiftçilik yapan npc fln deddiğim şey biraz karışık ve zor ancak bana kalırsa güzel bir plugin bence ve yaratıcı.

Server İP: 147.135.71.64:27104
3-4 kişi oynuyoruz survival yeri birçok plugin eksik işte geliştiriyoz kendi çapımızda.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bunun gibi bir plugin veya skript olduğunu sanmıyorum ancak özel olarak yaptırabilirsin bunuda ücretsiz olarak bulman pek mümkün değil diye düşünüyorum.

Npc'li sistem yerine DefensiveTurrets | Defend Yourself using Turrets! [1.8-1.16] bu plugini kullanabilirsin, DefensiveTurrets, hem ücretsiz hem de gayet kullanışlı. Marketi var, Turret ve mermi satışını kolayca yapabilirsin. Mermi itemi ve fiyatı kolayca ayarlanabilir. Upgrade edilebiliyor ve sahibi değişebiliyor.
1596336865397.png

Burada moblara vuruyor ancak kişiyede vuruyor. Turretlerin özelliklerine göre menzilini vs. ayarlayabilirsin. Örneğin 3 farklı turret var, en ucuzunun menzili 15 ise en pahalısı 45 olur, bunu kendin ayarlayabilirsin. Daha fazla özelliği plugin sayfasında yer alıyor, iyi forumlar.

BaranK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun gibi bir plugin veya skript olduğunu sanmıyorum ancak özel olarak yaptırabilirsin bunuda ücretsiz olarak bulman pek mümkün değil diye düşünüyorum.

Npc'li sistem yerine DefensiveTurrets | Defend Yourself using Turrets! [1.8-1.16] bu plugini kullanabilirsin, DefensiveTurrets, hem ücretsiz hem de gayet kullanışlı. Marketi var, Turret ve mermi satışını kolayca yapabilirsin. Mermi itemi ve fiyatı kolayca ayarlanabilir. Upgrade edilebiliyor ve sahibi değişebiliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 175594
Burada moblara vuruyor ancak kişiyede vuruyor. Turretlerin özelliklerine göre menzilini vs. ayarlayabilirsin. Örneğin 3 farklı turret var, en ucuzunun menzili 15 ise en pahalısı 45 olur, bunu kendin ayarlayabilirsin. Daha fazla özelliği plugin sayfasında yer alıyor, iyi forumlar.
Teşekkürler Çok İşime Yarayacak Peki Oto Maden Veya Oto Farm Yapan herhangi bir plugin varmıdır npc olmak zorunda değil yeterki belli bir bütceyle çalışsınlar

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Teşekkürler Çok İşime Yarayacak Peki Oto Maden Veya Oto Farm Yapan herhangi bir plugin varmıdır npc olmak zorunda değil yeterki belli bir bütceyle çalışsınlar
Better Farming (1.13 - 1.16)
Epic Farming (1.8 - 1.16)
JetsMinions (1.8 - 1.16)
UltraMinions (1.8 - 1.16)

Pek çok eklentiyi inceledim ancak bunlar haricinde düzgün yorum alan ve güncel geliştirilen pek eklenti yok. Ne yazık ki bunlar da paralı eklentiler.

Güncel olmayan ama ücretsiz olan eklentilere bakmak istersen buraya tıkla.