BombaCraft >> Bomba gibi dönüyoruz. << Kasalar | Skin | Xp saklama | Eğlence dolu survival server

RedRAWNS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hİ BİÇIZ,
GÜZEL SERVER AMA EKSİKLERİNİ SAYMAZSAK

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hİ BİÇIZ,
GÜZEL SERVER AMA EKSİKLERİNİ SAYMAZSAK
Teşekkürler eksiklerimizi söylerseniz giderebiliriz

Sunucunuz kapalı neden ?
Seviyesiz insanların saldırılarını engellemek için bakıma aldık ve engelledik.Artık aktif ve sıfırlandı rahatlıkla girebilirsiniz

Sunucu aktif
Sıfırlandı
Boss eklendi

Kill aura koruması eklendi
Zümrüt ve Obsidyen set eklendi
Ormanın yapısı deiştirildi
Bot sorunu kalktı

İyi oyunlar dilerim.....

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler eksiklerimizi söylerseniz giderebiliriz

Seviyesiz insanların saldırılarını engellemek için bakıma aldık ve engelledik.Artık aktif ve sıfırlandı rahatlıkla girebilirsiniz

Sunucu aktif
Sıfırlandı
Boss eklendi

Kill aura koruması eklendi
Zümrüt ve Obsidyen set eklendi
Ormanın yapısı deiştirildi
Bot sorunu kalktı

İyi oyunlar dilerim.....
cevap vermemişsiniz.
Sunucusu için 5 tl cebinden çıkartamayan arkadaş açmasın tekrardan sunucu lütfen
sunucunuz kapanırsa belliki slot bugu bizi yiyorsunuz.

nitrado 70 kişilik sunucuya bile 6 gb ram veriyor
sizde nasıl 3 gb

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucusu için 5 tl cebinden çıkartamayan arkadaş açmasın tekrardan sunucu lütfen
sunucunuz kapanırsa belliki slot bugu bizi yiyorsunuz.

nitrado 70 kişilik sunucuya bile 6 gb ram veriyor
sizde nasıl 3 gb
Sunucu yaklaşık 1 yıldır açık eskiden veriyordu şu an vermior ve pahalaştı nitrado az takip ederseniz gelişmeleri takip ederseniz anlarsınız
Bende zaten 72 slotta devam ettirmek için 6 gb ram yapıcam bu yüzden vip satışlarınının üstüne gidiyorum eğer isterseniz tabloyada ekleyebilirim
İyi oyunlar

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu yaklaşık 1 yıldır açık eskiden veriyordu şu an vermior ve pahalaştı nitrado az takip ederseniz gelişmeleri takip ederseniz anlarsınız
Bende zaten 72 slotta devam ettirmek için 6 gb ram yapıcam bu yüzden vip satışlarınının üstüne gidiyorum eğer isterseniz tabloyada ekleyebilirim
İyi oyunlar

bunu gördümde nedir ?

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Menüler spoylerin'de 1 tane menü var. Haritalar //set üzücü. Kendinize bir mimar bulabilirdiniz. Konu tasarımına hiç değinmiyorum.
Başarılar, iyi forumlar!

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Menüler spoylerin'de 1 tane menü var. Haritalar //set üzücü. Kendinize bir mimar bulabilirdiniz. Konu tasarımına hiç değinmiyorum.
Başarılar, iyi forumlar!
Biliyoruz sende sunucuya saldıranlardan veya saldırlanların ortaklarından birisin istediğiniz kadar kısakana bilirsiniz.Sizin dandik botlarınızdan biz çökmeyiz merak etmeyin
İyi forumlar

bunu gördümde nedir ?
Sizden bahsetmişti arkadaş

Sunucu dev bakıma alınmıştır açılış tarihi motd kısmında yzıyor .
Not: fakeloby - zümrüt set ve aletler - obsidyen set ve aletler - boss - bazı buildlerde değişiklik - gelişmiş anti hile sistemi - Jobs plugini kaldırılıp yerine görev sistemi

Stilgar

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hocam Whitelist diyor,nasıl girebiliriz

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam Whitelist diyor,nasıl girebiliriz
Hocam motd a yazmıştım sunucu dev bakıma alındı şuanda kapalı gece 12 de açılması planlanıyor sunucuya botları tamamen engellemek için fakeloby ekledim ve birçok yenilik yapacağım

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah, ah...
Beni şu minecraft aleminde tanımayan bir kişi yoktur. Ama galiba var, o da sensin...
Beni bilen bilir, kimsenin emeğinde gözüm yoktur.
Zamanında az saldırı yemedim, ne demek çok iyi bilirim.
Ben DDoS'un sadece ne olduğunu bilirim! Ne şekilde atılır oralarını bilmem ama bana büyük zararı oldu.
Ayrıca yine beni bilen bilir, emeğime göz diken, kasıtlı bir şey yapılırsa acımam ama bot atmam. Bot artık max 10 yaşlı çocukların elinde oyuncak bu yüzdendir sizin çöküşleriniz (Sılaaa)
Kimseyi küçümsediğim yok, 10 yaşında ki çocuklar derken programlardan bahsediyorum kim bilir adam 20 yaşına geldiğinde hırs yapıp ne saldırılar yapacak...
Ve son sözüm; sizi tanımıyorum, botla işim olmaz :ci: :)

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ah, ah...
Beni şu minecraft aleminde tanımayan bir kişi yoktur. Ama galiba var, o da sensin...
Beni bilen bilir, kimsenin emeğinde gözüm yoktur.
Zamanında az saldırı yemedim, ne demek çok iyi bilirim.
Ben DDoS'un sadece ne olduğunu bilirim! Ne şekilde atılır oralarını bilmem ama bana büyük zararı oldu.
Ayrıca yine beni bilen bilir, emeğime göz diken, kasıtlı bir şey yapılırsa acımam ama bot atmam. Bot artık max 10 yaşlı çocukların elinde oyuncak bu yüzdendir sizin çöküşleriniz (Sılaaa)
Kimseyi küçümsediğim yok, 10 yaşında ki çocuklar derken programlardan bahsediyorum kim bilir adam 20 yaşına geldiğinde hırs yapıp ne saldırılar yapacak...
Ve son sözüm; sizi tanımıyorum, botla işim olmaz :ci: :)
Seni minecraftta 10 kişiye sorsam 1 tanesinden fazla tanımayacağına adım gibi eminim istersen video programı indirir gene çekerim ayrıca tek tanınmış sen değilsin.Sunuculara girdiğim zaman insanlar benim sunucularımı soruyorlar neden kapandı ? ne zaman açılacak tarzından
bazılarıda beni kötü tanır şu an bile her sunucuda çeşitli buglar yapabildiğim için bazılarının hakkını yemiş bulunmaktayım onlardan da gerken özürü diledim zaten :)