Yardım BookNotification Plugin Yardım

ustura_idris

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba , Ben lobi plugin paketim için booknotification pluginini indirdim plugin sorunsuz çalışıyor ama sorunum şu ki oyuncu isimlerini yazıorum mesela %player% aynı şekilde çıkıyor ben kitabı açan kişinin isminin çıkmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz kısaca booknotification plugini %player% komutları çalışmıyor

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
PlaceHolderAPI yüklemeyi dene.. Oyun içerisinden /papi ecloud download Player yaz ardından kitaba %player_displayname% eklemeyi dene ben denemedim inşallah olur :D

ustura_idris

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
efendim yanlız ben sadece oyuncu ismi yazmak istiyorum %player% yazıorum olmuyor displayname yazmak istemiyorum yetkisini göstermesin sadece ismini göstersen istiyorum onun kodunu söylermisiniz ?

Son düzenleme:

ustura_idris

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki efendim ben booknotofication pluginine link koymak istiyorum Tıklaya basacaklar linke yönlendirecek nasıl yapılıyor bazı serverler yapıorda ordan gördüm bilen varsa yazarsa sevinirim

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Araştırdığımda buna dair bir şey bulamadım fakat tahminimce %player's name% çalışmalı.

ustura_idris

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki kitaba nasıl url koyabilrimi mesela bi yazı yazıcam " TIKLAYIN! " diye ona tıklayınca bir urlye yönlendiricek yapanlar var nasıl yapılıyor acaba ?