Boş Zamanına Varsa Buyur;

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese MERHABA!

Yeni bir başlangıç yaptım... Bir süre önce youtube işine heveslenip girişmiştim fakat bu uzun sürmedi nedeni kanalın sıkıcı olduğunu düşünmemdi. Böylece kanalı resetledim! Artık daha düzenli ve daha güzel videolar atmaya çalışıyorum...

Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UCsrmbbVPmsx93s8TJf8C80w
Kanaldan bazı videolar:

Eğer 2 dakikanız daha varsa kanalın gidişatı hakkında bilgi sahibi olmak için bu videoyu izliyebilirsiniz:

Eleştirilerinizi bekliyorum... (En az 50 aboneye sahip insanlar! Adam Youtubenin You'sunu duymamış insanların eleştirmesini istemiyorum doğrusu :S )

Not: Kanalınızın linkini söylerseniz sevinirim en azından ne yapmam gerektiğini öğrenmiş olurum... :)

@Ragnarak @GrandMasterRS @adenzu54 @Minecraftplayerr @z0ringremory @_EmreEge_ @YohAsakura @Hydran @Zorin
İyi Günler

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Vay beni Taglamek yok demek. Timam abe.

Bu arada ben Youtube'a yıllarımı verdim. İstediğini sorabilirsin Youtube ile ilgili.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1 Saat sonra izlerim şu anda duşa girmek için hazırlanıyorum doğrusu ^^ Benim kanalı biliyorsundur zaten -_-

Edit: Etiket için sağol ^_^ :aşık:

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef videoların hepsini izleyemedim kusura bakma, yarın sınavım varda :( . Eleştiri olarak:

Görüntü ve ses kalitesi fena değil.
Arkadaki müzik sesini iyi ayarlamışsın.
Ve sesin gaip bir şekilde ilgimi çekti :| (iyi yönde).

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
NOT: Bu senin için kötü bir haber; sonu "s" ile biten herhangi bir İngilizce kelimeye " 's " takısı gelmez. Sadece sonuna ' işareti konulup bırakılır.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef videoların hepsini izleyemedim kusura bakma, yarın sınavım varda :( . Eleştiri olarak:

Görüntü ve ses kalitesi fena değil.
Arkadaki müzik sesini iyi ayarlamışsın.
Ve sesin gaip bir şekilde ilgimi çekti :| (iyi yönde).
Teşekkürler :) :3
1 Saat sonra izlerim şu anda duşa girmek için hazırlanıyorum doğrusu ^^ Benim kanalı biliyorsundur zaten -_-

Edit: Etiket için sağol ^_^ :aşık:
Takipteyim :)

Vay beni Taglamek yok demek. Timam abe.

Bu arada ben Youtube'a yıllarımı verdim. İstediğini sorabilirsin Youtube ile ilgili.
@AtakanRS ve teşekkürler bir sorum olursa ilk sana sorarım!

NOT: Bu senin için kötü bir haber; sonu "s" ile biten herhangi bir İngilizce kelimeye " 's " takısı gelmez. Sadece sonuna ' işareti konulup bırakılır.
İngilizce değil ki :3
Boş zamanın varsa adlı bir konuda etiketlenmek: Tamam!
İşsizlik yolunda bir adım daha attım! :D
Yine de başarılar. Beğenirsem abone olurum :o
İşsiz sensei!

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Deus ingilizce bir kelime değil ingilizce olan kelime ''Players'' kısaca yazım hatası yok? :3

Edit:
Örnek vermek gerekirse ''Salatalık Player'' burdaki lık hecesi ingilizce değil
Şöyleki "Deus's Gamers" deyince Türkçe'ye "Deus'un Oyuncuları" olarak çevriliyor.

Ama İngilizce'deki kurallara göre sonu s ile biten herhangi bir kelime 's takısı alamaz bu özel bir kelime olsun olmasın fark etmez.

ÖRNEK:
"Melis's toys." değil, "Melis' toys." denir.

"Players" yazınca hata olmaz çünkü özne belirten bir ek değil çoğunluk belirten bir ek olarak kullanılmıştır.

Yine de seni kanal ismini düzelt diye zorlamıyorum sadece söyleyem dedim. Dili İngilizce olan biri kanalına bakarsa diye :)

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyleki "Deus's Gamers" deyince Türkçe'ye "Deus'un Oyuncuları" olarak çevriliyor.

Ama İngilizce'deki kurallara göre sonu s ile biten herhangi bir kelime 's takısı alamaz bu özel bir kelime olsun olmasın fark etmez.

ÖRNEK:
"Melis's toys." değil, "Melis' toys." denir.

"Players" yazınca hata olmaz çünkü özne belirten bir ek değil çoğunluk belirten bir ek olarak kullanılmıştır.

Yine de seni kanal ismini düzelt diye zorlamıyorum sadece söyleyem dedim. Dili İngilizce olan biri kanalına bakarsa diye :)
De kullandığım dil ingilizce veya türkçe değil yunanca :3 eğer biliyorsan 's hızlı yazarken konuyor

Not: Dil bilgimi küçümseme 0.0' :S

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
taglemişsin eyw