• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Boss Plugini

GoldenWitchTR

Taş Madencisi
Mesajlar
75
Beğeniler
3
Puanları
400
Minecraft
TradeBuySell
#1
Arkadaşlar boss plugini arıyorum Türkçe olması tercihimdir. EpicBossRecoded ve golden editionu çözemedim yapamadım. Boss diye bi plugin indirdim o plugindede istediğim zamanlama özelliği yok. Yani her X saate bir boss doğsun yada bi boss ölünce diğeri doğsun falan filan. Sonra skript yazdım

every 60 minute:
execute console command "b spawn flatroom -166 4 17 zombikral"
broadcast "&aZodyakCraft &3&l» &cZombi Kral Geri Döndü Git ve Onu Hakla!"
every 60 minute:
execute console command "b spawn flatroom -134 4 17 taskafa"
broadcast "&aZodyakCraft &3&l» &cTaş Kafa Etrafa Dehşet Saçıyor Git ve Onu Hakla!"

şu şekilde. Bu seferde farkettimki adamlar bossu kesmezse sürekli boss doğcak her 1 saate bir sonrada birikicek saçma bir şey olcak. En sonunda anladımki forum.gamera başvurmam lazım belliki ben bu işi yapamadım en azından bilen biri çıkar yardım eder diye. Ya Türkçe boss plugininiz varsa atarsanız sevinirim yada özel mesajla ulaşıp discordumu verebilirim ordan konuşuruz forumdaki konuya koymam yasakmış. Herkese iyi forumlar dilerim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
 
Mesajlar
131
Beğeniler
59
Puanları
1,080
PSN
Yokki
Xbox
Yokki
Ruh Hali
Minecraft
Jonathan_Dev
#3
EpicBoss'da yapamadıgın(anlamadıgın) kısım nedir ? tanıtımları vb. mevcut internet üzerinde. Yapamıyor isen özelden iletişime geç.