Bot Koruması Bi Bakarmısın Lütfen

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkese Merhaba Ben Bi Serverde Gördüm Her İlk Girdiginde Botmusun Yoksa Tekrar Gir Görelim Diyip Atıyor Birdaha Girmeye Çalıştıgımızda Giriyor Bu Her Girişte Oluyor Baya İyi Bir Bot Koruması Bence Böyle bir şey Yapabilicek Varsa Lütfen Yardım Etsin parayla yapıcaksada sıkıntı degil

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Onu Aricana WebSitesiyle Kayıt Yap Baya İyi Hem Daha Şekil Olur :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot girip çıktıktan sonra hayrını gör.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Website Kayit HiçBirşeye Yaramaz SahteLobi Desen Oda Bir Halta Yaramaz. Neden Dersen. Yeni Bot Programlari Çıktı + Kendi IP dan Atarsa Adam Veya Farkli İPlarda Kurtuluşun Olmaz En iyisi AJB - AntijoinBOT V5 - + Kullanabilicegin En İyi Plugin AJB dir. Gerisinden Uzak Dur StopProxy . AJB nin Paslanmiş Versiyonu AJB StopProxyi Ezer Geçer . En iyisi AJB >> Unutma Siteden Kayit ve Sahte Lobi bir şey İfade Etmez Hatta Deneriz Atiyormu Diye. ( AntiJoinBOT V5 )
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/easy-anti-join-bot-proxie/files/38-anti-join-bot-5-0/
Web Site Kayıt'ı işe yarar.Web Site'de kayıtlı değilse atıyorum "a1b2c3" adlı bot kayıtlı olmadığı için "kicked whilist: Sitemizden kayıt olun" tarzı mesaj çıkar ve giremez.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web Site Kayıt'ı işe yarar.Web Site'de kayıtlı değilse atıyorum "a1b2c3" adlı bot kayıtlı olmadığı için "kicked whilist: Sitemizden kayıt olun" tarzı mesaj çıkar ve giremez.
o Mesaj Çıkar Fakat Serverı Zorlar Ginede

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Authme SwitchAntibot ON Yazmaktan Farki YOK Ayni Şey . Girer. 700 Botu Birden Sokabiliyorum Ben ve O Anda Hepsi Ayni Anda Girdiginde Ya Authme Plugini Çakişiyor. Yada . Server Çöküyor.

Siteden Kayit Tamamen Authme Pluginiyle Kaynaklidir. Örnek AJB Kurdugunuzda Adam Saatlerce Atarsa Arada 10 15 tane Girer. Authme De Ayni BEn 700 i Birden Sokarsam En Az 150 100 Ü Girer Çünki Ayni Anda Giriyorlar.
AuthMe şart diyen kim?Örneğin Skript'i MySQL'a bağlarsın.Site'den kayıt olurken MySQL'a yollar ve skript ile MySQL'da kayıtlı ise sunucuya alır.Bu kadar basit.

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başkasının sunucusuna zarar vermek iyi bir şey gibi konuşanlar var. Tek zeki sizsiniz. Milletin bot programı yok.

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adam Senin Sunucusna Bot Atsin Sen Oturucakmisin yani cidden mi? veya Mapni Çalsin? Cidimisin hiçbirşey yapmadan oturucakmisin yeme bizi :)
Sunucu açtım 2 ay önce. Durduk yere saldırı yapıp duruyorlardı. Keriz sanmayın bizi. İşsizler.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Malesefki Oda Var Ama Tek Tek Buglari Kapatman Gerekicek . Ayrica Authme Gibi Kapsamli Bir Plugin YOK Birtane Daha Giriş Plugini Vardi X le Başliodu Sanirim Hatirlamiyorum Ama Ayni Sonuç Alirsin Bot Giriş Esnasinda Ayni Anda Girerse Büyük Hasar Verir. Hemde Aninda İşlevli Bi şekilde İşlemcisine etki eder.
Teker teker kapatırız sorun yok.