Bot

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaslar bit koruması icin önerebileceğiniz bir eklenti var mıdır?

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
AntiJoinBot az da olsa gelecek botların bir kısmını engelliyor. Onun dışında para vermeden AJB eklentisinin önüne pek geçemezsin.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
AntiJoinBot az da olsa gelecek botların bir kısmını engelliyor. Onun dışında para vermeden AJB eklentisinin önüne pek geçemezsin.
Paralı olarak göremedim spigotta. Hangi eklenti var ?

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Paralı olarak göremedim spigotta. Hangi eklenti var ?

Para vermek yerine sana önerim çakma lobi kurman, çakma lobi kur authme ayarlarını yap veya siteden kayıt olma sistemi getir en azından %95 olarak engelleyebilirsin.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretli bot koruması arıyorsan AntiBotDeluxe veya BotSentry kullanabilirsin lakin işini bilen saldırgan kişiler bypass edebiliyor. Ayrıca 3. yöntem olarak MCSpam üzerinden blacklist satın alabilirsin 30 bin kayıtlı kullanıcı tarafından saldırı yemezseniz zaten çoğu kişi bot saldırısı yapmak için MCSpam kullanıyor size kalmış bir şey.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ücretli bot koruması arıyorsan AntiBotDeluxe veya BotSentry kullanabilirsin lakin işini bilen saldırgan kişiler bypass edebiliyor. Ayrıca 3. yöntem olarak MCSpam üzerinden blacklist satın alabilirsin 30 bin kayıtlı kullanıcı tarafından saldırı yemezseniz zaten çoğu kişi bot saldırısı yapmak için MCSpam kullanıyor size kalmış bir şey.

MCSpam'ın yöneticisi siz misiniz?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten ilginç, etkilendim. (Blacklist fiyatlarını indirin lütfen, dolar kurundan etkileniyor. :sinsi1:)
Kayıtlı kullanıcı arttıkça blacklist fiyatları da artmaktadır. İndirme gibi bir nitelik düşünmüyorum.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bizi tercih edebilirsiniz. Korumalarımız MCSpam gibi yerleri tamamen engelliyor. 3GB OVH sunucuda hediye ediyoruz.
Ulaşım adresleri videonun altında.

MCSpam Test Videosu

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bizi tercih edebilirsiniz. Korumalarımız MCSpam gibi yerleri tamamen engelliyor. 3GB OVH sunucuda hediye ediyoruz.
Ulaşım adresleri videonun altında.

MCSpam Test Videosu

@notaldo bunlardan almadan önce forumdaki haklarında açılmış konulara göz gezdirmeni öneririm. sonra aralarına senin konunda girmesin.