>>>Bravesteve<<<[SkyBlock]--[Faction]-[KitPvP]-[World Editli Creative]-[Survival]-[HungerGames]

servermize eklenmesini istediğiniz şeyler

• Survival

Kullanılan: 27 46.6%
  • SkyBlock

Kullanılan: 31 53.4%

• Kullanılan toplam oy
    58

Batu007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav abicim öyle saçmalık olurmu ya premium hesabım 57 lira verdim ya adam gelmiş kullanmış adımı bnane arkadaşım bana ait sadece o hesap adam kullanıyosa kullanmıyosa olurmu ya benim hakkım o hesap sanki adama git benim adımı kullan dedik kullanmasaymış salak orjinal sahibi benim ve kendi hesabımla kullanmak en doğal hakkım adam kullansada kullanmasada bana verilmesi lazım o charın adamd yeni karakter açar banane ya valllaha 5-6 server böyle girmiş özür dilerimler sinir oldum. Hem benim sorunum değil siz oyuncu kaybedersiniz ben arkadaşlarada öneriyom beğenirsem.
tabii ki dediklerinde haklısın Ama o Hesapta item vb şeyler olabilir şimdi bende sana içinde item olan bi hesabı veremem[DOUBLEPOST=1405690344,1405677228][/DOUBLEPOST]Güncel++

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adama söyleyin başka isme geçsin o geçtiği isme itemlerini verin benimkinide bana verin
Bu yüzden forumda öle konu açmayaydın işte daha çok göze girdi çarın Erdem isminde herkes kullanır bence bnm adımda erdem olsa böle bisi denerim açıkcası
ama forumda konu açıp çar ismi felan dikkat çektirip baska sunucularda kayıt olanlara kızma hakkın yok gibi geliyor bana.

Ve sunucu güzel admin ben oynuyom şu an :p

Kit pvpde her adam kestiginde canın fullense güzel olurdu ama senin kararın :D

Batu007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu yüzden forumda öle konu açmayaydın işte daha çok göze girdi çarın Erdem isminde herkes kullanır bence bnm adımda erdem olsa böle bisi denerim açıkcası
ama forumda konu açıp çar ismi felan dikkat çektirip baska sunucularda kayıt olanlara kızma hakkın yok gibi geliyor bana.

Ve sunucu güzel admin ben oynuyom şu an :p

Kit pvpde her adam kestiginde canın fullense güzel olurdu ama senin kararın :D
teşekkür ederim Güzel Düşünce Yapılabilir bir şey aslında :D

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KitPVP eklemek için Baska bir sunucu açmak zorundamıyız ?

Batu007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KitPVP eklemek için Baska bir sunucu açmak zorundamıyız ?
Hayır değilsin ama öyle seni biraz uğraştırır mesala ayrı bi dünya açman gerekebilir pluginler çakışabilir vb.. hatalar tabi bunları pluginlerle halledebilirsin[DOUBLEPOST=1405766968,1405766937][/DOUBLEPOST]
Tabi bnm her düşüncem yararlıdır sd:DSD:sdSD:
:D[DOUBLEPOST=1405779820][/DOUBLEPOST]Güncell[DOUBLEPOST=1405860985][/DOUBLEPOST]Güncel+[DOUBLEPOST=1405960321][/DOUBLEPOST]Güncell[DOUBLEPOST=1406027455][/DOUBLEPOST]MiniGames Açılmıştır[DOUBLEPOST=1406118849][/DOUBLEPOST]Güncell +[DOUBLEPOST=1406203632][/DOUBLEPOST]Güncel+[DOUBLEPOST=1408191961][/DOUBLEPOST]Güncell+

ÖlüAdalet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveriniz genel olarak güzel, ama çok fazla gereksiz warp bulunuyor faction bölümünüzde. Dağ1, dağ2 nedir mesela? çok gereksiz, fazla warp olsun diye yapılmış.

Viplere çok fazla özellik verilmiş, /jesus gibi vipler lavda ve suda yürüyecekler. oyuncu ile vip arasında çok büyük fark oluşturur bu.

Ama genel olarak güzel bir server.

Batu007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveriniz genel olarak güzel, ama çok fazla gereksiz warp bulunuyor faction bölümünüzde. Dağ1, dağ2 nedir mesela? çok gereksiz, fazla warp olsun diye yapılmış.

Viplere çok fazla özellik verilmiş, /jesus gibi vipler lavda ve suda yürüyecekler. oyuncu ile vip arasında çok büyük fark oluşturur bu.

Ama genel olarak güzel bir server.
Teşekkür Ederim Ve Warplar Çoğu Gereksiz Önceden Çekilmiş Ve unutulan Warplar Bu gün İçinde Gereksiz warpları Silerim Jesus Hakkındada Normalde Viplerde Superjumpda vardı Ama Vs açıyorlar Diye Şikayet Gelince Kaldırdık Jesus Hakkındada Fazla Bi şikayet Gelirse Onuda Kaldırırız Tabi :)

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimari açıdan hub olarak diğer sunucuların önüne geçiyorsunuz. Tebrik ederim.
İyi Forumlar...

Emre_Uygun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera girmeye çalışırken Logging in... de kalıyor ve Timed out hatası veriyor giremiyorum ?

Edit: Bakımdaymış pardon :D

erdemgrgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi küfreden 1ini çektim uzun süre küfretti ama işte screenshot

Batu007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mimari açıdan hub olarak diğer sunucuların önüne geçiyorsunuz. Tebrik ederim.
İyi Forumlar...
çok teşekkür ederim[DOUBLEPOST=1408480108,1408480069][/DOUBLEPOST]
Servera girmeye çalışırken Logging in... de kalıyor ve Timed out hatası veriyor giremiyorum ?

Edit: Bakımdaymış pardon :D
Evet Bakımdaydı Bakımda Hatta Bakıımda İstemeyerek Lobi Mapimizi Sildik :D[DOUBLEPOST=1408480198][/DOUBLEPOST]
abi küfreden 1ini çektim uzun süre küfretti ama işte screenshot
teşekkür ederim Sürekli Küfüre Devam ediyorsa Mute Cezası Verebiliriz

erdemgrgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi serveri çökerten 1 adam buldum banlarlarsa yeni çarla çökertirim derken screenshotladım umarım çökme problemini çözer...

ve gerçek anlamda çökmüştü adam diyince
+
adam küfürcü

Son düzenleme: