Bu Benim :)

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Benin Adım Mertcan , Tekirdağ 'da Yaşıyorum 12 Yaşındayım 6. Sınıftayım

Boş Zamanlarımda Yerim Bellidir Bilgisiyar Başındayımdır Aslında Okul Haricinde Hep Bilgisayar Başındayım. :)

Bilgisayar ile Aram iyidir Visual Basic ile Uğraşırım Bazen. Minecraft'ı 3 Yıldır Oynuyorum. Farkettiyseniz Kelimelerimin Baş Harfleri Büyüktür Bu Bende Tik Gibi bir şey Oldu

Bu Kadar...

Not: 12 Yaşında Bücüre Bak Gibi Şeyler Yazacaklar Lütfen Bu Forum dan Ayrılsın....

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
vallaha tekirdağdamısın :p hangi okul 50. yılsa bende orda okuyorum

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle O Tik Bendede Var :sırıtmak:

Sonralıkla Bnm Kendimi Tanıtmam Gerekirse
Adım: Kemal
Soyadım: İ.
Yaşım: ??
Doğduğum Yer: Yalova
Yaşadığım Yer: Antalya
Hobilerim: Bilgisayar Başında Sabah 5 te oturup gece 12 de kalkmak :sırıtmak:
Fobilerim: Bilgisayarda Otururken Bana Hep Bir İş Çıkar :/ :sırıtmak:
En Sevdiğim Ders: Aslında Yok Ama Müzik seviyorum diye Müzik Dersini Seviyorum :sırıtmak:
Hiç Sıkılırmıyım: Bu Biraz Garip Bir Soruymuş :sırıtmak: Neyse Cevaplayalım Bari Sıkılma Bilgisayarda bir şey Yapamayınca Başlar. Yani Nasıl desem Mesela Minecraft Hep Bad Video Card Verirdi Ona Uğraşırken Ve Yapamassam Sıkıntı Gelir [Kısacası Yapamadığım Şeylerde Sıkılırım :sırıtmak:] Neyse Onu Geçtim 2 Sene Uğraştığımı Hatırlamak İstemiyorum .D Bana Sıkıntı Böyle Gelir Ama İçimde Bir Tuhaf Olur Dünyaları Yıkasım Gelir .D

Bu Kadar :D İyi Forumlar :)

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle O Tik Bendede Var :sırıtmak:

Sonralıkla Bnm Kendimi Tanıtmam Gerekirse
Adım: Kemal
Soyadım: İ.
Yaşım: ??
Doğduğum Yer: Yalova
Yaşadığım Yer: Antalya
Hobilerim: Bilgisayar Başında Sabah 5 te oturup gece 12 de kalkmak :sırıtmak:
Fobilerim: Bilgisayarda Otururken Bana Hep Bir İş Çıkar :/ :sırıtmak:
En Sevdiğim Ders: Aslında Yok Ama Müzik seviyorum diye Müzik Dersini Seviyorum :sırıtmak:
Hiç Sıkılırmıyım: Bu Biraz Garip Bir Soruymuş :sırıtmak: Neyse Cevaplayalım Bari Sıkılma Bilgisayarda bir şey Yapamayınca Başlar. Yani Nasıl desem Mesela Minecraft Hep Bad Video Card Verirdi Ona Uğraşırken Ve Yapamassam Sıkıntı Gelir [Kısacası Yapamadığım Şeylerde Sıkılırım :sırıtmak:] Neyse Onu Geçtim 2 Sene Uğraştığımı Hatırlamak İstemiyorum .D Bana Sıkıntı Böyle Gelir Ama İçimde Bir Tuhaf Olur Dünyaları Yıkasım Gelir .D

Bu Kadar :sırıtmak: İyi Forumlar :)

Konu açsaydın bir zahmet.

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Forumda zaten 2 haftadır ben buyum gibi kendini tanıtanlar türedi zaten.Bu konu kasmaya giriyor.Tamam kendini tanıt ama bunun için konu açma.İmzan'da tanıt kendini.Şahsen ben bunu konu kirliliği olarak düşünüyorum.

Arkadaşım ''Üye ilişkileri'' nin anlamını bilmiyorsun galiba ? yani forum seçerken ''Üye ilişkileri'' nin üstüne geldiğinde bile ''kendinizi tanıtıp yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bir ortam'' diyor yani

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
aynı tik sizin yaşlarındayken bendede vardı zamanla ''ben nabıyom lan!'' dedim ve bıraktım :D