ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sistemim çok kötü, ben de yeni pc sıfırdan toplamak yerine oyun için önemli olan 4 şeyi değiştirmeye karar verdik. Ekran kartı, ram, işlemci, bir de anakart.
Yazıyorum hepsini. Linklere tek tek girmekle uğraşmak istemeyen olur diye ben isimleri yazıyorum isteyen isimin üstüne tıklayıp ürünü inceleyebilir :)

GTA 5 VE ROLLERCOASTER TYCOON WORLD'TE KAÇ FPS ALIRIM?

Einherjar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı iyi fakat GB'ı düşük. gta 5 Ultra Low ayarlarda 60 sabit ama gerisini bilemem. Ram , İşlemci , Anakart orta iyi düzeyde ama ekran kartı çok hoş gözükmüyor.

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı iyi fakat GB'ı düşük. Gta 5 Ultra Low ayarlarda 60 sabit ama gerisini bilemem. Ram , İşlemci , Anakart orta iyi düzeyde ama ekran kartı çok hoş gözükmüyor.
bu fiyatara yakın, sisteme uygun bir ekran kartı bulamadık

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran kartı iyi fakat GB'ı düşük. Gta 5 Ultra Low ayarlarda 60 sabit ama gerisini bilemem. Ram , İşlemci , Anakart orta iyi düzeyde ama ekran kartı çok hoş gözükmüyor.
zamqi öyle olmuyo yanliz,
1- gta 5'de en düşük medium var
2- r7 240 ile çalıştırdım mediumda 25-30fps aliyor max. Ara sira takilmalarla oynayabiliyon.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bu bütçe baya düşük kalıyor. Bana kalırsa bir müddet bekleyip bütçeni arttırdıktan sonra upgrade yapman. Ha genede ben yapacağım diyorsan.
Böyle düşük parçalar koyduğuna göre pc baya eski gibi görünüyor PSU yetersiz kalabilir PSU hakkında bilgi verirsen makbule geçer.
Ram 8GB olacak diye bir kaide yok ram miktarı 4GB düşürürüp ilerde tekrar upgrade olacaksa 4x1 eğer kalsın dersen 2x2 olabilir.
İşlemci düşük kalıyor şöyle bir yola gidilebilir AMD APU bir işlemci alınıp ekran kartı olmadanda iş yapabilir şuanda listedekilerin tam fiyatını bilmediğim için bir şey söylemiyorum ama A8 veya A10 takabilirsin bunun yerine ilerde ek olarak ekran kartı ekleme imkanında olacaktır böyle bir işlem yaptığında.