Bu efektin adı nedir? (Video edit)

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba,

Video editlemeye merak sardım ve bir efekti veya bunun nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışıyorum.

Yukarıda bıraktığım videoyu izlerseniz bir anda videoda bass'a göre ileri sarıyor.
Buradaki istediğim şey ordaki bassa göre uyarlaması değil.
İlerlettiğinde sallanma efekti hiç değil.

Sadece bir anda peş peşe o kadar hızlı nasıl ilerletiyor onun efektini öğrenmek istiyorum.

Umarım yardımcı olursunuz.​

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Videonun belli bölümlerini hızlandırıp yavaşlatmakla ilgili şu video sana yardımcı olacaktır. Videoda anlatıldığı şekilde yapılıyor o hızlandırıp yavaşlatma. Senin attığın videodaki ya bu şekilde elle yapıldı yada spectrum yapar gibi yapıldı.
Video:

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Videonun belli bölümlerini hızlandırıp yavaşlatmakla ilgili şu video sana yardımcı olacaktır. Videoda anlatıldığı şekilde yapılıyor o hızlandırıp yavaşlatma. Senin attığın videodaki ya bu şekilde elle yapıldı yada spectrum yapar gibi yapıldı.
Video:
Cevabınız için çok teşekkürler.Birinci yöntem olduğunu sanmıyorum.
İkinci "Spectrum" dediğinizi biraz açıklar mısınız?

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Cevabınız için çok teşekkürler.Birinci yöntem olduğunu sanmıyorum.
İkinci "Spectrum" dediğinizi biraz açıklar mısınız?
Çok başarılı bir açıklama olmayacak ama müziğin ritmine göre oluşan görsel şeylerdir. Youtube'ye audio spectrum yazarsan örneklerini bulabilirsin ama bulacağın örnekler buradakinden biraz farklı olacak. Mantık olarak aynılar ama.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok başarılı bir açıklama olmayacak ama müziğin ritmine göre oluşan görsel şeylerdir. Youtube'ye audio spectrum yazarsan örneklerini bulabilirsin ama bulacağın örnekler buradakinden biraz farklı olacak. Mantık olarak aynılar ama.
İstediğim şey olduğunu sanmıyorum.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstediğiniz şeyin nasıl yapıldığına dair net bir bilgim olmadığı için fikir yürüttüm. Yardımcı olamadığım için üzgünüm. İyi akşamlar.
Sizede iyi akşamlar. Sorun yok araştıra araştıra elbet bulurum.