Bu foruma ne zaman katıldın? Nerden öğrendin bu forumu? Neden bu forumu tercih ettin?

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Can sıkıntısından bu konuyu açmaya karar verdim, açıkcası bir yandan da merak ettim bu forum nasıl bu kadar büyüdü diye :D
Şaka bir yana, herkes yorum olarak katıldığı tarihi, ne sebeple bu foruma katıldığını ve nerden öğrendiğini yazsın.

Başlıyorum:
Bu forumu ilk öğrenme tarihim: 2015 Yılı (tam tarih hatırlamıyorum)
Katılım sebebim: Minecraft'ın en büyük forumu olması
Öğrenme yerim: Minecraft Sunucular listesinden öğrendim bu forumu.

Son düzenleme:

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2012'de öğrendim.
Bir sunucuda oynarken, bir kurucu konumuza yorum atın demişti link atmıştı bu forumu öyle öğrenmiş oldum :D
Eskiden gerçekten muhabbetler güzeldi de son zamanlarda pek muhabbet olmuyor ;(
Eskiden trollük çok olurdu, şimdi herkes büyümüş ya her şeyi ciddiye alıyorlar ;(

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
2014 Şubat ayında katıldım bir önceki hesabımla ardından 2015'de bu hesabı açtım.
Sunucu işlerine yeni attığım için malum plugin nedir vs. araştırdım bu forumu baya baya yararlı buldum.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kayıt tarihim yazıyor. Öylesine duymuştum. Gamer olmadan önceki halinde MC teması karışık geldiği için yanaşmamıştım. Tercih etme sebebim yönetimin kalitesi ve forumun ortamıydı. Şu an ki ortam ile o zamankinde gerçekten fark var. Şu an ki yönetimde iyi de ufak tefek aşınma ve problemleri görüyorsunuz. Kayıt olduktan 3 veya 4 ay gibi bir süre sonra bir arkadaşım tarafından teşvik edildim ve başvurarak ekibe girdim. 7 ay gibi bir süre ekip içerisinde yer aldım, bu sürenin 3 aydan fazlasını ekip liderliği olarak geçirdim. Ardından bir kaç kişi ile tartışmam sebebiyle görevden alındım.

Ve şimdi böyle karşınızdayım...

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kayıt tarihim yazıyor. Öylesine duymuştum. Gamer olmadan önceki halinde MC teması karışık geldiği için yanaşmamıştım. Tercih etme sebebim yönetimin kalitesi ve forumun ortamıydı. Şu an ki ortam ile o zamankinde gerçekten fark var. Şu an ki yönetimde iyi de ufak tefek aşınma ve problemleri görüyorsunuz. Kayıt olduktan 3 veya 4 ay gibi bir süre sonra bir arkadaşım tarafından teşvik edildim ve başvurarak ekibe girdim. 7 ay gibi bir süre ekip içerisinde yer aldım, bu sürenin 3 aydan fazlasını ekip liderliği olarak geçirdim. Ardından bir kaç kişi ile tartışmam sebebiyle görevden alındım.

Ve şimdi böyle karşınızdayım...
seni böylede severiz amiral, sıkıntı etme

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumu alım konularından görmüştüm. "Minecraft sunucu alımları" gibi bir arama yaptığınızda ilk olarak bu forum çıkıyor zaten :D Birkaç kez foruma girip çıkınca içinde bulunmak isteyeceğim bir ortam olduğuna karar verip kayıt oldum.

Forumu tercih etmemin özel bir sebebi yok ama diğer forumlara bakılınca kesinlikle bu forumu tercih ederim. Gördüğüm diğer forumlar hep saçma sapan işler yapıyorlardı.

Tabi bu forumda durmanın şimdiki zamanda vakit öldürmekten başka bir işe yaramaması da üzücü. Ben forumun ilk geldiğim zamanlardaki halini geri istiyorum. O zamanlar forumla ilgilenmekten oyun bile oynayamıyordunuz. Saat başı en az 2 bildirim alıyordunuz ve "Son Konular" bölümünde öyle saçma sapan konular olmuyordu, her biri cevap yazılmaya değer konular oluyordu. (Hiç olmazsa dünyadaki herkesin bildiği ve 1 cümlede anlatılabilecek şeyleri sadece konu açmış olmak için milyarlarca cümle halinde yazan insanlar yoktu.)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Forumu alım konularından görmüştüm. "Minecraft sunucu alımları" gibi bir arama yaptığınızda ilk olarak bu forum çıkıyor zaten :D Birkaç kez foruma girip çıkınca içinde bulunmak isteyeceğim bir ortam olduğuna karar verip kayıt oldum.

Forumu tercih etmemin özel bir sebebi yok ama diğer forumlara bakılınca kesinlikle bu forumu tercih ederim. Gördüğüm diğer forumlar hep saçma sapan işler yapıyorlardı.

Tabi bu forumda durmanın şimdiki zamanda vakit öldürmekten başka bir işe yaramaması da üzücü. Ben forumun ilk geldiğim zamanlardaki halini geri istiyorum. O zamanlar forumla ilgilenmekten oyun bile oynayamıyordunuz. Saat başı en az 2 bildirim alıyordunuz ve "Son Konular" bölümünde öyle saçma sapan konular olmuyordu, her biri cevap yazılmaya değer konular oluyordu. (Hiç olmazsa dünyadaki herkesin bildiği ve 1 cümlede anlatılabilecek şeyleri sadece konu açmış olmak için milyarlarca cümle halinde yazan insanlar yoktu.)
Yine yazarlara çaktırmadan laf atan biri daha...

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftın oynanışından çok potansiyeli bana çekici gelmişti. Minecraftla ilgili şeyleri öğrenmek için kayıt oldum. Plugin ne demek onu bile bilmiyodum ama özellikle skript öğrenmemde forum çok yardımcı oldu. Bi süre sonra skriptin sorunlarına katlanamayıp java öğrenmeye koyuldum. Model tasarlamada da belli bi seviyeye geldim ve kendi çapımda kapsamlı bi sunucuyu bitirmeye çalışıyorum.

Yukardakilerin hiçbirine inanmayın asıl amacım sudan çıkmış tagı hala duruyor mu diye kontrol etmek.

EDIT: http://nooooooooooooooo.com/

EDIT2: bu nicki değiştiremiyomuyuz o yaşlarda pek yaratıcı değilmişim sanırım

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
2012, plugin merakıyla. Güzel zamanlar

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
McSkinSearch'a girdim batman skinini aldım son oyuncuya kayıt oldum skinin adıda ledbassplayer idi. foruma sırf adından dolayı kayıt oldum sanırım. (2014 - sonsuzluk işareti) sonra bıraktım forumu büyüdüm geldim gene başınızı ağrıtmaya

Legend sen ölmedinmi ya ?
tm