bu hangi plugin

l_Beas_lOğuz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu hangi plugin beyler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-06-15-09-50-54-1.png
    Screenshot_2017-06-15-09-50-54-1.png
    148.1 KB · Görüntüleme: 378

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
NameTagEdit kullanmak için essantials gerekiyor.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Alakası yok, Essentials'ın kendi tab color sistemi var, NameTagEdit farklı bir sistem.
Yanlış bilgi verme lütfen.
yanlış bilgi falan verdigim yok namertagedit perm ile çalışıyor ve sen onun permlerini essantials sayesinde gruplara aktarabiliyorsun. Bunu bilmiyormusun? O zaman benim sunucum hayal ürünüydü.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış bilgi falan verdigim yok namertagedit perm ile çalışıyor ve sen onun permlerini essantials sayesinde gruplara aktarabiliyorsun. Bunu bilmiyormusun? O zaman benim sunucum hayal ürünüydü.
Güldürdün beni :D
GroupManager, PermEx, zPermissions, bPermissions ve daha onlarcası ile permissionlar yönetilebilir.
Tabii Türkiye'de yaşıyoruz, GM dışında bilgin yok :D
Bu arada Essentials permissionları yönetmiyor, hala yanlış bilgi veriyorsun yani :D

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güldürdün beni :D
GroupManager, PermEx, zPermissions, bPermissions ve daha onlarcası ile permissionlar yönetilebilir.
Tabii Türkiye'de yaşıyoruz, GM dışında bilgin yok :D
Bu arada Essentials permissionları yönetmiyor, hala yanlış bilgi veriyorsun yani :D
Haykırdım... sana yarın bir video atacagım iyi izle.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Haykırdım... sana yarın bir video atacagım iyi izle.
Bu konuyu uzatmasak bence daha iyi olabilir. Ve arkadaşımız haklı, Essentials'ın birçok özelliği olsa da, GroupManager düzenliyor. EssentialsGroupManager, Essentials'ın bir yan eklentisi. Fakat Essentials bile kendi yan eklentisinin altında çalışıyor. Üstünde değil. Dolayısıyla bu olayın Essentials'la bir alakası yok.

Konu sahibinin cevabına gelirsek;
NameTagEdit'in Tab List'e güncellemesine dair bir config ayarı vardı, onu bulursan ve prefixleri (Ön eklerini) ayarlarsan sen de bu şekilde bir sonuç alabilirsin.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu uzatmasak bence daha iyi olabilir. Ve arkadaşımız haklı, Essentials'ın birçok özelliği olsa da, GroupManager düzenliyor. EssentialsGroupManager, Essentials'ın bir yan eklentisi. Fakat Essentials bile kendi yan eklentisinin altında çalışıyor. Üstünde değil. Dolayısıyla bu olayın Essentials'la bir alakası yok.

Konu sahibinin cevabına gelirsek;
NameTagEdit'in Tab List'e güncellemesine dair bir config ayarı vardı, onu bulursan ve prefixleri (Ön eklerini) ayarlarsan sen de bu şekilde bir sonuç alabilirsin.

Essantials derken essantialsgrupmanager den bahsettim. Her neyse yarın video çekip göstericegim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya birader, sen olayı GroupManager ile karıştırıyorsun.
GroupManager "EssentialsGroupManager" olarak geçiyor.
Güldürme beni lütfen.

Keşke bilsen beni nasıl haykırtdığını ...

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke bilsen beni nasıl haykırtdığını ...

Birader neye haykırıyorsun, söyle bilelim.
Essentials, sunucu için gerekli olan mekanizmaları ekler ve tabii bazıları'nın permissionları var.
Genelde Essentials ile GroupManager kullanır TR sunucuları.
Ancak Essentials bir permission yönetme eklentisi değildir, permissionları Essentials'ın yan eklentisi olan EssentialsGroupManager yönetir. Tabii ondan çok daha iyi optimize edilmiş örnekleri olsada TR sunucuları onu kullanıyor.
Neye gülüyorsun, söyle bilelim.

Son düzenleme: