Bu Kim?

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nüynüye göre:
[8:45:45 PM] sergun26: ne olabilir sence
[8:45:51 PM] sergun26: lan
[8:45:53 PM] NaiNai 69: bilmem .-.
[8:47:37 PM] sergun26: dur ss atıyom
[8:47:45 PM] NaiNai 69: timamdır .-.
[8:47:52 PM] sergun26: http://i.imgur.com/ODDlqHp.png
[8:48:23 PM] NaiNai 69: bir dk okuyam .-.
[8:48:59 PM] NaiNai 69: oha
[8:49:04 PM] NaiNai 69: senaryoya gel
[8:49:25 PM] sergun26: ne bu
[8:49:38 PM] NaiNai 69: adam 1. kol ordu bilmemnesinde amerikan ordusunun askeri afganistanda savaşıyır geri çekilirken ülkene sığınmak istiyorum o konularda bilgi verirmisin diyor
[8:49:48 PM] NaiNai 69: birlikleri geri çekiliyormuş afganistandan .-.
[8:49:51 PM] NaiNai 69: yada adam kaçacak askerden .-.

Amca destek istiyor üzme onu :(

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bendede ekli la bu

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Benim adım General Perkins; bir Amerikan Ordu Generali. Kabul-Afganistan üzerindeki bir ordu üssünde general olarak çalışıyorum. Sizi ekleme sebebim sizinle bir iş ortaklığına girmek istememdir ve size iyi bir iş adamı olduğunuzu bilerek yalvarmam gerekir bu Bearing hizmeti için. (Bearing yataklanma anlamına geliyor. Sanırım konaklama olarak kullanılmış burada.) Ben bir Amerikan'ım ve amacım Afganistan ile ülkem arasındaki anlaşmanın feshedilmesi ile cephemizden bu yıl sonunda çekilip sizin ülkenize yerleşmek istiyorum. Güvenilir bir adama ihtiyacım ve bu yüzden sizinle iletişim kurdum, güvenilir bir site aracılığı ile.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Benim adım General Perkins; bir Amerikan Ordu Generali. Kabul-Afganistan üzerindeki bir ordu üssünde general olarak çalışıyorum. Sizi ekleme sebebim sizinle bir iş ortaklığına girmek istememdir ve size iyi bir iş adamı olduğunuzu bilerek yalvarmam gerekir bu Bearing hizmeti için. (Bearing yataklanma anlamına geliyor. Sanırım konaklama olarak kullanılmış burada.) Ben bir Amerikan'ım ve amacım Afganistan ile ülkem arasındaki anlaşmanın feshedilmesi ile cephemizden bu yıl sonunda çekilip sizin ülkenize yerleşmek istiyorum. Güvenilir bir adama ihtiyacım ve bu yüzden sizinle iletişim kurdum, güvenilir bir site aracılığı ile.
Kesin trollediler beni ama neyse :p

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Nüynüyle konuşması:
[9:03:29 PM] NaiNai 69: [20:50:44] *** NaiNai 69 would like to add you on Skype

Nüynüy istemediği için silindi*

Moderatör tarafından düzenlendi: