BU Leptopla Hangi Oyunları Oynarım ?

Bugra1010

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu LAPTOP'La Hangi Oyunları Oynayabilirim ?
Sistem ;
*# Ekran Kartı : Nvidia GeForce 740M 128Bit 2GB
*# Ekran Kartı2 : Intel HD Graphics 4600M 64 Bit 1GB
*# RAM : 6GB
*# İşlemci : Intel Core İ5 4200M 2.8GHZ Turbo 3.2GHZ
*# SSHD : 8GB
*# HDD : 500GB
*# İşletim Sistemi : Windows 8 64-Bit
*# Marka : Lenovo Z510 <-- Bu Linkten PC Ye Bakabilirsiniz

Hangi Oyunları Rahat Oynarım ?
*# İYİ Forumlar :]

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Call Of Duty Ghost Low Kalitede(Kasmaması İçin),Battlefield 4(Pcde Sorunlu Oynayamazsın.),AC 4 Oynayabilirsin,Modlu McYi Kasmadan Oynarsın

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatta piyasadaki butun oyunlari rahat oynarsin

Telefondan yazıyorum. Hatalı yazdıysam özür dilerim.
Seninkinin aynısı mı bu ? Çoğu şeyi aynı neredeyse...(Bazılarını hatırlamıyorum) ve oyunlara geldik. GTA V çıkarsa biraz zor oynayabilirsin gibi. Ekran kartı çok iyi değil. İşlemci de aynı şekilde...
Ekran kartı olarak Nvidia GeForce *7* serilerinden bulabilirsen daha iyi olur. İşlemci de i7 olsa çok daha iyi. çok rahat bir şekilde oyunları hiç kasmadan oynama şansın olabilir... Ama şuanki ile :emin:

Bugra1010

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seninkinin aynısı mı bu ? Çoğu şeyi aynı neredeyse...(Bazılarını hatırlamıyorum) ve oyunlara geldik. GTA V çıkarsa biraz zor oynayabilirsin gibi. Ekran kartı çok iyi değil. İşlemci de aynı şekilde...
Ekran kartı olarak Nvidia GeForce *7* serilerinden bulabilirsen daha iyi olur. İşlemci de i7 olsa çok daha iyi. çok rahat bir şekilde oyunları hiç kasmadan oynama şansın olabilir... Ama şuanki ile :emin:
Zaten Biliyorum GTA V Asla Kaldırmaz :D CoD Ghosts Ve BF 4 Mediumda Güzel Çalıştırıyor Zaten Oyun İçin Almamıştım :D
Programlama Ve Cinema4D - AutoCAD Gibi Programları Kullanmak İçin Aldım Bu Bilgisayarı