Bu Minecraft Sunucusuna Girip Sakın Maden Bulma.. Birşeyler Ters Gidiyor! (Lanetli Sunucu)

Sunucuya Giremiyorsanız Tekrar Tekrar Deneyin

• olmadı

Kullanılan: 0 0.0%
  • giriyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Skeppy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
omegacrafta.aternos.me
bu minecraft sunucusu kurucu tarafından 2017 yılında kapatıldı. Fakat bilinmeyen nedenle bu sunucu kendiliğinden açıldı :/

omegacrafta.aternos.me

Eski bir minecraft sunucusu. Bazı Pluginler Çalışmayı Bıraktı Söylendiğine Göre.
Sunucuya Girenler Tab'da Kimsenin Olmadığı ve İsimsiz Bir Bilinmeyen Creepy Pasta Tarafından İzlendiklerini/ Bazen Evlerinde veya Madenlerde Değişik Şeyler Yaptığını Söylüyorlar.

Bu Sunucuyu Buradan Buldum

www.minecraftcursedservers.com

Gizem_avcısı

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Eğer yaşıyosan,ayaktaysan bunu okuyosundur.Umarım iyisindir ben sunucuya girmeyi denedim ama giremedim,sunucu halan çalışıyo ama bir terslik var sürümü bilmiyorum belki eunucuya girersek neler olabilir diye günlerce düşünüyorum....

anonim3912885

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu ıp adresi: 25.44.254.195
bu sunucuda 5655 ailesi bulunuyor 2017 yılında açılmış olan bu sunucuya girmek çok zordur bu dunucuya girdinizde karşınıza meşe ve tuğla block ları çıkacak bu sunucu lanetlidir bu sunucuda minecraft hesabınız bozulabilir yok olabilir eğer oyundan 3 defa atılırsanız hacklenmişsinizdir ve hesabınıza biri girmeye çalışıyordur