Bu ne Biçim Görüntü Lütfen Bakın

eventerlon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim bad video card drivers sorunum var ve bunun için çok uzun süreli araştırmalar yaptım her çözümü ve yöntemi denedim fkt işe yaramadı en sonunda benim ekran kartımımın çok eski olduğunu öğrendim neden eski dedim çünkü minecraftın açılması için ekran kartınızın opengl denilen özellliğinin minimum 2.0 olması lazım ve benimki 1.1 artık iyice çileden çıkmıştım araştırıyordum fkt bulamıyordum daha sonra opengl sürümünü yükeltmeye çalıştım bu ekran kartının bir özelliği olduğunda tabii ki mümkün değildi fkt titaniumgl die bişe keşfettim bunun sayesinde ekran kartının desteklediği son sürüme yükseltebiliyorsun daha doğrusu bu sistem en fazla 1.4 e yükseltiyor bunu system32 in içine attım dll dosyasını ve tuhaf bir biçimde minecraft açıldı ama hala bir sorunum vardı Görüntüm 1.7 sanpshotundaki super secret settings gibi gözüküyordu ve fps 3-5 arasındaydı ben bir görüntü çektim ve bunu sizinle paylaşmak istedim bilen varsa lütfen yardımcı olsun cevaplarınızı bekliyorum resmi koyacağım.

İşte Resim Bu :(

Cevaplarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Bu çözümü Sizde deneyin Aynı Sorunu Yaşayanlara sesleniyorum minecraft açılacak fkt sizde büyük ihitmalle aynı srounla karşılaşacaksınız.

www.youtube.com/EventerloN Buda benim kanalım Ordada anlaattım çözümünü fkt sesim az çıkmış.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek çözüm yeni bir pc.

CrawLer44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sorunlar şu olabilir : Texturepack kurduysan Klasik yükle. Eğer yüklemediysen Ekran kartını güncelle.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
java güncelle .minecraft ı sil

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sistem özelliklerini filan yazsan ?

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayarlardan 3D açık mı diye kontrol etsene bi

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Aynen yeni bilgisayar benim eskisi de açmıyor du yazlıktaki.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Ha bir de opengl falan mı dedin hakkında bir şey bilmiyorum ama ayarlarda bir yerde gelişmiş opengl var galiba onu kapamayı dene. Ya da yoktur bilmiyorum aklıma geldi yanlışla özür.

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Veya super secret settings açıktır??! :-D

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi