Bu oyuna erişilemiyor hatası yardım !! : TF2 :(:(:(

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben tf2 yi minecraft kadar çok sever ve oynarım. Fakat özel bi sebepden dolayı oyunu silmiştim.
Daha sonra tekrar indirme fırsatı buldum ve indirdim. Fakat şimdi oyunu açıyorum: "Team Fortress 2" başlatılıyor diyor biraz bekledikten sonra: "bu oyuna şu an erişilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin" diyor 3 saat boyunca hiçbişi yapmadan inmesini bekledim fakat şimdi açılmıyor. Daha önce açılıyordu oyun -silmeden önce- LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN :(

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
oyunu tamamen temizleyip tekrar indirin çözülür

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pekala deneyeceğim şimdiden teşekkürler :)

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OLMADII :(:( yine aynı hatayı verdi başka bir çözümü olan :(

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bu hatayı birazcık internette araştır olumsuz giderse yapımcılarına eposta atabilirsin.
Bende TeamFortress hastası ve kullanıcısıyım fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım..
Sistemdeki bir programın oyuna erişimini engelliyor olabilmeside muhtemel .. (Antivirüs programın varsa sil . Oyunu en temiz bir şekilde tamamen kaldır baştan yükle steam üzerinden büyük ihtimal çözülecektir :) )

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Antivirüsü silme tamamende şimdi bilgisayar virüs yuvası olcak sen antivirüsü kapa ve tekrar kur olmazsa şansına küs silmicektin :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse teşekkürler önerileriniz için ben sorunu çözdüm: Yeni bir hesapla başladım oyuna :p

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında biraz item kaybettim ama olsun kısa sürede telafi ettim -başarımlar, rastgele itemler fln-

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bendede Steam gitmişti TF'de gitti ama hesabı kaybetmedim hatta steam gitti diye çok sevindim çünkü geri açtığımda 2 günlüğünde Counter Strike:Global Offensive oyunu gönderdi 5 saatte 30-40 tane başarım açtım :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O 5 10 saatlik denemeler cok onemli o deneme zamanında arkadaş ekleme özelliği aktif oluo :o