Yardım bu plugini nasıl editleyebilirim ?

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
efd.PNG

ŞU CRAFTUS YAZISI

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Essentials.jar'ı winrar ile açınız efendim ve içindeki messahea.propertias dosyasını editleyebilirsiniz. Messages.propertias değilse ise plugini Türkçeleştiren yapımcı messages_tr.propertias'ı editlemiş olabilir.

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Essentials.jar'ı winrar ile açınız efendim ve içindeki messahea.propertias dosyasını editleyebilirsiniz. Messages.propertias değilse ise plugini Türkçeleştiren yapımcı messages_tr.propertias'ı editlemiş olabilir.
hyr yok aga yok bulamıom ki essentialsx bakıyom yok essentials bakıyom yok bana essentials ve essentials x in hangi protpertiles dosyasını kullandıını anlamak lazım

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim essentials.jar'ın veya essentialsx.jar'ın hangisini kullanıyorsanız onu winrar ile açıp resmini gönderebilir misiniz?

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Messages_en veya messages_tr ye baktınız dimi efendim.

FlexJet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Peki, message_tr , message_en , message , dosyalarını atarmısın buraya birde ben bakayım.

FlexJet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Dostum merhabalar, Dosyaları indirdim ve Craftus yazan yeri buldum, Sunucu adını yazarsan değiştirip sana geri gönderebilirim. Discord üzerinden eklersen bu tür sorunlarına anında cevap verebilirim. Lynch#3857

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim, message_tr.propertias içinde craftus yazan yerler mevcut. O yerleri değiştirirsen sorunun düzelir.