Bu Sunucu Tutarmı? (Black Network)

Black Network Tekrar Açılsa Tutarmı?

• Kullanılan toplam oy
    8

BlackPvPNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar
Sunucumuz 2014 Tarihinden 2017 Tarihine Kadar Hizmet Vermekteydi. Ancak Bazı Sıkıntılar Ve Alt Yapı Bozuklukları yüzünden kapatma kararı almıştık.

Yeni Yaptıgım sunucuda çok sağlam bir alt yapı ve tecrübelerimle sorun cıkmayacak bir sunucu yapmaya calıstım.
Sunucudan Şöyle Bahsedebilirim Size , Ara Zamanlarımda 5 Aydır Uğraştıgım bir sunucu oldu. Nerdeyse hiç Bugsuz yapmaya çalıştıgım bir sunucu.
Bu sunucuda en küçük ayrıntıya kadar herşeyde çok uğraştım ve çok ayrıntılı ve de modern yapmaya çalıştım.
Aşağıda Çok Az resimlerle gösterecegim ama resimlerde dolaysıyla fazla bir şey belli olmuyor.
Tüm Mapler Black Network'e Aittir.

Çakma Lobi ve Lobi Sunucusu:
2018-04-09_00.11-tile.jpg

SurvivalGames Sunucu

2018-04-09_00.16-tile.jpg

2018-04-09_00.36-tile.jpg

CLASSİC 1vs1

2018-04-09_00.15-vert.jpg

Skyblock

2018-04-09_00.161-tile.jpg

Ekli dosyalar

• 2018-04-09_00.11-tile.jpg
    2018-04-09_00.11-tile.jpg
    77.7 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fatih'cim fotoğraflar görünmüyor :/ Fotoğrafı direk sürükleyebilirsin yazının içine.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi tutma konusuna geçersek sunucu eski haliyle aynı sayılır fakat kitle eskisi gibi değil :/ Bir sunucuyu bir kez kapattıktan sonra oyuncuların çoğu IP'yi silmiş ve unutmuş oluyor. Sağlam bir reklam yapman lazım. Tabi devir YouTube devri herhangi bir ünlü YouTuber'ın çekeceği bir video ile sunucu iyi olsun veya olmasın inanılmaz bir online sayısını elde ediyor. Bunun dışında klasiğin dışına çıkıp farklılık gerekli. Neden herkes aynı özelliklere sahip sunucularda gezsin ki ? Rekabet oynamak için bir amaç olmalı. Göze çarpan dikkat çekici özellikler sahibi olmalısın. Bu konuda build ve tasarım göze batıyor. Sunucunun buildlerini şahsen ben beğeniyorum. Fakat yeni bir şeyler de ekleyebilirdin mesela Türkiye'de olmayan minigamesleri. Örnek olarak biz DiamondPvP'de EggWars eklediğimiz zaman 1.5 yıllık PvP sunucusu her gün 50/50 çekerken EggWarsdan sonra sunucu 170 çekmeye başladı ve PvP'nin online sayısı 30 40 civarıyken EggWars 70/70 di kaliteli bir eggwars değildi fakat Türkiye'de cracklı bir sunucuda EggWars yoktu. (PUBG oynamak isteyip de parası olmayanların Fortnite oynaması gibi bir şey bu tabi sonradan Fortnite da build gibi farklı bir özellik de ekleyerek ön planlara çıktı)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şirketini kurup reklam bütçesi ayırdıysan neden olmasın tabi peşin 1 yıllık sunucu masraflarınıda ödicek bütçende olmalı

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu işten para kazanmak için açtığını varsayarsam direkman hub olarak girmen işe yaramaz yavaş yavaş arttırmalısın bence.
Yinede Başarılar!

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

ama sonuçta türkiye eski olup birçok sunucudan kaliteli olan sunucular bile şaka gibi 20 online çekerken bana göre kalitesiz ve alıntı olan sunucu 80 online :D
Kanser olanlar veya zihninde bulanıklık olmayan çoğu oyuncu kitlesine göre haklısın ama bu sunucuda gördüğüm kadarıyla lapis yok

BlackPvPNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu işten para kazanmak için açtığını varsayarsam direkman hub olarak girmen işe yaramaz yavaş yavaş arttırmalısın bence.
Yinede Başarılar!
Önerin için teşekkür ederim , şöyle varsayarsak fc hiçbir zaman açmadım düşünmüyorumda sunucuyu tekrardan açmamım sebebi yoğun istek , kitlem var eskiden 300 online sabit oyuncu vardı yine birşeyler başarmak istiyorum, sunucunun eski haline forumdan bakabilirsin daha fazla önerin olursa mutlu olurum iyi günler

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeterli reklamı yaparsan elbette tutar sistemler gerçekten başarılı gözüküyor. Ben bu konulara hakim değilim fakat konu tasarımı ilgi çekici olursa oyuncuları kendisine çekebilecek bir sunucu gibi gözüküyor.

BlackPvPNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeterli reklamı yaparsan elbette tutar sistemler gerçekten başarılı gözüküyor. Ben bu konulara hakim değilim fakat konu tasarımı ilgi çekici olursa oyuncuları kendisine çekebilecek bir sunucu gibi gözüküyor.
Değerli görüşün için teşekkür ederim , inşallah sayenizde

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yinede Başarılar!
Bu yöntemi nerde ise her sunucu denedi neden bütün oyunlar bir arada olunca neden tutmasın bu denenmedi açıkçası belki daha iyi sonuçlar çıkar

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Survival Games Tutmuyor artık Hard skyblock'da Bence Tutmaz Faction OP Skyblock olsa tutarda.