Büyük Bir Proje

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Bugün aklımdaki bir fikri, daha doğrusu bir projeyi sizlere sunmak istiyorum. Bildiğiniz üzere Youtube'da milyonlarca kanal var ve birçoğu bu işi sadece para için yapıyor. Türkiye'deki kanallardan da hepinizin haberi olduğunu düşünüyorum. Birçoğu ya yaşı küçük arkadaşlar tarafından açılmış, yahut da trollcü kişilikler, paragöz insanlar tarafından açılmış kanallar. Benim aklımda ise daha yaratıcı -tam olarak yaratıcı denmese de azıcık birşeyler olduğunu düşünmekteyim- ve daha sağlam bir kanal açmak.

Peki.. Az Çok Projeyi Anladık. Ama Nasıl Olacak Bu Kanal ?

Kanalda her kategoriden, eskiden yeniye bütün oyunlar bulunacak. Mod paylaşımları, hayran haritaları vs. vs gibi ekstraları daha sonra hepberaber düşünürüz. Herneyse, kanalda her kategoriden oyun olacak ama her kategori için de bir kişi video çekecek. Anlayacağınız videoları tek başıma çekmeyeceğim. Atıyorum kanalda simülasyon, indie oyunları, aksiyon, korku, macera gibi 5 tane kategori var. Bu 5 kategori için 5 kişi almayı düşünüyorum kanala. Sizce bu fikir nasıl, artıları ve eksileri nelerdir, yorum olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum. Beğendiğim yorumları konuya alıntı olarak ekleyeceğim. Görüşlerinizi bekliyorum..

Ha unutmadan, kanal alımlarını JosephSaintStalin adlı skype adresimden, aşağıdaki form yardımıyla alacağım. Formdaki kriterlere uymayan arkadaşlar lütfen mesaj yollamasınlar. Birbirimizi üzmeyelim..

Örnek Başvuru Formu

Kod:
Ad :
Soyad : 
Sistem Özellikleri : 
Daha Önce Video Çektin Mi : ?
Daha Önce Kanal Açtın Mı, Açtıysan Linki : ?