BÜYÜK ÇAPTA HUB SERVER AÇICAĞIZ PROFESYONEL BUILDER KADROSU VE PLUGİNER ALIMLARI VARDIR

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elimden geldiği kadar yardım ederim
teşekkürler skype varsa ekliyim ? gerekli ekibi tamamlıyınca sv yi açıp yapıma başlarız ben daha önce hiç hub server açmadığımdan dolayı hub server nasıl yapılır bilemiyorum bu konularda bana yardımcı olacak bi kaç kişide lazım

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
teşekkürler skype varsa ekliyim ? gerekli ekibi tamamlıyınca sv yi açıp yapıma başlarız ben daha önce hiç hub server açmadığımdan dolayı hub server nasıl yapılır bilemiyorum bu konularda bana yardımcı olacak bi kaç kişide lazım
Önce multiworld plugini lazım ee hub servere 5-6tane map lazım sonra doğru mapları tamamlaman lazım

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Önce multiworld plugini lazım ee hub servere 5-6tane map lazım sonra doğru mapları tamamlaman lazım
o plugini pluginer bulunca hallederiz zaten tüm ekip tamamlanmadan sv yi açmıyıcam sen özelden bana skypeni atarsın? neyse sana iyi geceler ben artık çıkıyım.

Lquid

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayırlı olsun kardeş en son bende bir hub server açmıştım 3 aylığına ama işin içinden çıkamadık server kapandı :D baya zorlu bir iş bide o kadar para saydık hepsi çöpe gitti :D

Bir tane pluginer arkadaşım var baya bilgilidir , zaten benim sw yide o hallediyordu skype'ını veriyim bir görüş istersen

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hayırlı olsun kardeş en son bende bir hub server açmıştım 3 aylığına ama işin içinden çıkamadık server kapandı :D baya zorlu bir iş bide o kadar para saydık hepsi çöpe gitti :D

Bir tane pluginer arkadaşım var baya bilgilidir , zaten benim sw yide o hallediyordu skype'ını veriyim bir görüş istersen
çok iyi olur ve siz nasıl batırdınız işi ?

emin5252

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Form Bilgileri
Ad soyad : Deniz Emin
Mic Varmı : Var
WG-WE [1/10] : 9/10
Plugin Bilgisi : Var
Plugin Paketi Nasıl olucak : Eger Yoksa yaparım Varsa Gerke Kalmaz..
BUİLDERLİK [1/10] Sallamayınız : 10/10
Kaç Saat PC Başındasın: Sabaha Kadar Nerdeyse
Skpye Konuşabilirmisin: Evet
Resim:

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Form Bilgileri
Ad soyad : Deniz Emin
Mic Varmı : Var
WG-WE [1/10] : 9/10
Plugin Bilgisi : Var
Plugin Paketi Nasıl olucak : Eger Yoksa yaparım Varsa Gerke Kalmaz..
BUİLDERLİK [1/10] Sallamayınız : 10/10
Kaç Saat PC Başındasın: Sabaha Kadar Nerdeyse
Skpye Konuşabilirmisin: Evet
Resim:

yaptığın eserlerin fotoğraflarınoı pek yeterli bulmadım yani biz büyük bi hub server yapmayı planlamaktayız ondan dolayı builderler ve pluginerlerde profesyonel olmalı builderler için profesyonel kadro hemde ok daha iyi olur.[DOUBLEPOST=1406888371,1406882880][/DOUBLEPOST]Güncel +

emin5252

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaptığın eserlerin fotoğraflarınoı pek yeterli bulmadım yani biz büyük bi hub server yapmayı planlamaktayız ondan dolayı builderler ve pluginerlerde profesyonel olmalı builderler için profesyonel kadro hemde ok daha iyi olur.[DOUBLEPOST=1406888371,1406882880][/DOUBLEPOST]Güncel +
O resimler en basitleri :) ama istersen diğerlerini atabilirim. Veya Servere almayadabilirsin almassan iyi birini kaybedersin derim... Bu kadar diyorum

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O resimler en basitleri :) ama istersen diğerlerini atabilirim. Veya Servere almayadabilirsin almassan iyi birini kaybedersin derim... Bu kadar diyorum
daha iyilerini beklemekteyim ancak bir aksaklık olmazsa 3 builder olarak çalışcaksınız bir ekip olarak çalışabilirmisiniz çünkü açcağım server çok büyük çapta bir şey okadar iyi builder olduğunu düşünüyormusun daha iyi eserlerinin resimlerinidde bekliyorum[DOUBLEPOST=1406903881,1406903850][/DOUBLEPOST]KONU HALA GÜNCEL +

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyük ve profesyonel oldukları konunun düzeninden ve tanıtılış biçiminden gözüküyor :lol: