Büyük Gelişmeler Project Rophus!

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese hayırlı ramazanlar. Öncelikle belirteyim, bir gündür uykusuzum sarhoş gibiyim cümleleri düzgün kuramamış olabilirim kusuruma bakmayın :) . (Uykusuzluğumun nedeni gece gündüz bunun hakkında çalışma yapmam.)
Bir önceki konuda bazı gelişmelerden bahsetmiştim. Şimdi ise bütün gelişmelerden bahsedeceğim,

-Skinler Animated Player moduna uygun olarak tasarlandı,
-Oyuncuların yarısına modpack ulaştırıldı,
-Aramıza yeni oyuncular / builderler katıldı hepsi hoşgeldi :)
-Modpack incelendi. Belirli hataları kontrol edildi.
-Dünyada denemeler yapıldı.
-Harita yapımına başlanılacağı tarih belirlendi. (21:00 25.6.2016)
-Karakterler belirlendi.
-Senaryoda değişiklik olmadı.
-Yeni gelen oyunculara karakterler yapıp modpack ulaştırılacak.
-Builder başkanı atandı. ( @AhmetAlperen )
-Senaryonun en önemli ayrıntıları grup üyeleri arasında paylaşıldı.
-Müzikler hazırlandı.
-Rophus'un çekimlerine başlanılacağı tahmini tarih belirlendi.

@Uchiha_Madara @Iskefiyeli18 @Jacops @afesraca @KeremTokgz @OrnitorenkAdam @adenzu54 @Minecraftplayerr @Ragnarak

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Uçaklar :aşık:

Cleared to land six two left, PR-2 and PR-5.

Çok eğlenceliydi :D

Project Rophus Yakında sizlerle! :şapka:

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Şu an tek karar verebildiğim şey, build'ların yeterli olmadığı..
Bir de dizide uçak olması şüphelendirdi beni, umarım zoraki aksiyon eklemeye çalışmazsınız.
Fakat bu kadar ilerleme görebilmiş olmak sevindirdi, kolay gelsin, beklemedeyiz ^_^

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Dizide bir yer daha varmı *-* pilot olarak görev alabilirim. Skinimde uygun.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an tek karar verebildiğim şey, build'ların yeterli olmadığı..
Bir de dizide uçak olması şüphelendirdi beni, umarım zoraki aksiyon eklemeye çalışmazsınız.
Fakat bu kadar ilerleme görebilmiş olmak sevindirdi, kolay gelsin, beklemedeyiz ^_^
Haritamız o değil. Yani için rahat olsun Alperen'in tavsiyesi üzerine en baştan map yapacağız. Bu nedenle dizi çekimlerini ramazandan sonra yapmayı düşünüyorum. Haritayı dizi için tam yapmam gerekiyor. Alperen sağolsun :) çok yardımı dokunuyor. Neyse ki ben yapabileceğim çoğu işi bitirdim. Bir tek texturepack bulmak (ki olmasada olur.) ve video çekebileceğim düzgün bir program bulmak kaldı. Aaa doğru daha diyaloglarıda yazmamıştım. Neyse yeterince zaman var. Acele etmek istemiyorum. Acele işe şeytan karışır. Fakat yakın bir zamanda trailer videosu atmayı düşünüyorum.
Dizide bir yer daha varmı *-* pilot olarak görev alabilirim. Skinimde uygun.
Kusura bakma Katil Pilot rolünü Alperen aldı bile :)

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Haritamız o değil. Yani için rahat olsun Alperen'in tavsiyesi üzerine en baştan map yapacağız. Bu nedenle dizi çekimlerini ramazandan sonra yapmayı düşünüyorum. Haritayı dizi için tam yapmam gerekiyor. Alperen sağolsun :) çok yardımı dokunuyor. Neyse ki ben yapabileceğim çoğu işi bitirdim. Bir tek texturepack bulmak (ki olmasada olur.) ve video çekebileceğim düzgün bir program bulmak kaldı. Aaa doğru daha diyaloglarıda yazmamıştım. Neyse yeterince zaman var. Acele etmek istemiyorum. Acele işe şeytan karışır. Fakat yakın bir zamanda trailer videosu atmayı düşünüyorum.

Kusura bakma Katil Pilot rolünü Alperen aldı bile :)
Trailer iyi olur, iyi fikir.
Shaders mod kullanacaksınız değil mi?

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Trailer videosunu bekliyoruz hocam +1
Trailer videosunu ilk iki bölümü çektikten sonra çekeceğim. Ve ilk gelen trailer videosu olacak. Bunun nedeni trailer videosunda ilk iki bölümde geçen bazı sahnelerin geçmesi. Yaklaşık 3-5 dakika sürmesini planlıyorum trailer videosunun.